Kvůli Jirkovi ruší svou práci v Thajsku: Nechci mít doma dusno, říká Andrea

Mají sice hodně hluboko do kapsy, přesto Andrea Pomeje musela odmítnout velmi lukrativní pracovní nabídku. Nechtěla mít totiž doma dusno. Manželka Jiřího Pomejeho nám prozradila, proč nepoletí hrát do Thajska!

Je sice teprve začátek měsíce, Andrea Pomeje ale nemá do konce měsíce žádné pracovní povinnosti. Na poslední chvíli totiž odmítla nabídku, která přišla z jejího milovaného Thajska. A to kvůli Jiřímu Pomejemu, kterého ve středu lékaři propustili po šesti týdnech z Ústřední vojenské nemocnice v Praze.

A důvod? Pomejeho manželka se totiž bála, že by ji Jirka, který teprve před třemi týdny prodělal velmi náročnou onkologickou operaci hrtanu, během níž mu lékaři voperovali takzvaného slavíka, a měl by se tedy šetřit, nenechal odletět samotnou.

Měla jsem hrát v Bangkoku a na Koh Samui, ale musela jsem to zrušit, takže se mi udělalo do konce měsíce pracovní okno,“ svěřila se nám Andrea s tím, že pokud by odletěla, Jirka by jí udělal doma hodně velké dusno.Určitě by vyvíjel nátlak, aby mohl jet se mnou.“ 

Chtěl by ji tedy Jirka po operaci a i se slavíkem doprovázet po všech klubech?

Já jsem si nikdy nepřála, aby se mnou jezdil,“ říká Andrea.Byl to jen jeho hec, aby mě měl pod kontrolou.“ Podle ní s ní nemusel ani do Špindlerova Mlýna začátkem prosince loňského roku, kdy hrála v tamním klubu.

Byli tam se mnou rodiče a on stejně jel, i když mu bylo zle,“ objasnila jeho nápad Andrea. Zakázka v Thajsku se naštěstí jenom odkládá. „Oni mi vyjdou vstříc, takže termíny přeložíme, až bude Jirkovi lépe,“ uzavřela.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:13 12. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  35
 • Trapas
  20
 • Cože
  14
 • Sladký
  12
 • Super
  10
 • Haha
  9
Komentáře