Pomeje a léčba plná bolesti! K smrti se dusil, svěřila se Andrea

Snažil se působit pozitivním dojmem, poslední měsíce ale Jiří Pomeje doslova protrpěl. Měl nateklé hlasivky a nemohl se zbavit bolestivého kašle. Jeho žena se nejednou bála, že se udusí ve spánku!

Zdravotní stav Jiřího Pomejeho není dobrý. Ačkoliv to ještě 24. prosince vypadalo, že se zhoubný nádor vlivem drastické hladovky zastavil, skolil Jirku zápal plic. Ten mu podle jeho manželky Andrey Pomeje způsobil bakteriální zánět, který mu vznikl kvůli dlouhodobé dysfunkci hrtanu od ozařování.To bylo to jeho neustálé kašlání, co se léčilo přes 3 měsíce antibiotiky,“ svěřila se nám Pomeje. Kvůli hladovce se ale léčba musela přerušit. Sama Andrea Pomeje nám totiž přiznala, že kvůli alternativní léčbě musel léčbu antibiotiky přerušit.

Jirka je velmi oslabený. Je mu opravdu blbě. Navíc dcerka přinesla ze školky nějakou virózu a Jirka se bohužel také nakazil. Tři dny prokašlal. A jelikož nemůže brát kvůli hladovce antibiotika, prožil si to se vším,“ svěřila se nám Andrea počátkem prosince s tím, že Jirka celé noci prokašle a dusí se.

Já sedím na schodech a děsím se, jestli nebudu muset volat záchranku. Když mu ty hlasivky otečou moc, udusí se,“ vysvětlovala nám Pomejeho manželka.

Je tak otázkou, zda herec hladověním nenatropil víc škody než užitku. Pokud by totiž mohl brát antibiotika, zápal plic by ho nejspíš neskolil. Nyní tak musíme doufat, že jeho hladověním zesláblé tělo si dokáže se zápalem plic poradit.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz