Paroubek obviněn ze zneužívání dcery? „Je to nesmysl, šlo o napadení manželky“

Jiří a Petra se rozcházejí. | foto: Profimedia.cz

Některá média přinesla zprávu, že válka v rodině Paroubkových zašla tak daleko, až Petra Paroubková (43) na manžela podala trestní oznámení za zneužívání sedmileté dcery Margarity. Rozvodová bitva v rodině bývalého předsedy vlády se v rukavičkách nevede, ale tohle? Na detaily jsme se zeptali přímo Jiřího Paroubka (64).

Petra Paroubková opustila společnou domácnost s dcerou v polovině letošního února a o měsíc později podala žádost o rozvod. V té době již byla pod neustálým dohledem najaté ochranky, která ji za necelé dva měsíce přišla na statisíce korun, částku zdaleka převyšující roční školné dcery na prestižní škole v Praze.Ve zmíněném období došlo i k potyčce Jiřího Paroubka s Petřinou ochrankou před jejich společnou vilou ve Velké Chuchli. Tyto události se měly podle rozhovoru, který Paroubek dal pro Týden, odehrát po dvou trestních oznámeních, které podala Petra Paroubková za zneužívání nezletilé dcery otcem. Web ale následně rozhovor stáhnul poté, co informaci o zneužívání převzaly i další weby.

Něco jako trestní oznámení za zneužívání dcery, o kterém měl novináři sám říci, někdejší šéf ČSSD předseda vlády kategoricky odmítá.

„Absolutní nesmysl, nevím, proč si něco takového vymysleli, požaduji omluvu,“ řekl nám na dotaz stran tak vážných obvinění Jiří Paroubek a dodal: „Trestní oznámení podala manželka za napadení své osoby. To ovšem bylo naprosto vágní a policie věc odložila.“ Později přišlo trestní oznámení na člena ochranky Paroubkové, který chtěl expremiéra vyprovokovat k fyzickému násilí.

Nakonec ale jen přeci padlo ještě jedno trestní oznámení. Pro změnu opět od Petry Paroubkové na manžela za to, že je sledována detektivy. Od těch následně do médií prosákly fotografie s údajným milencem, majitelem pánského magazínu Menhouse Davidem Radilem (44) a informace o jejich intimních setkáních probíhajících v bytovém resortu v pražském Karlíně.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:26 24. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  165
 • Haha
  44
 • Sladký
  22
 • Super
  21
 • Cože
  20
 • Tvl
  19


Komentáře