Reklama

Paroubek se na svatbě syna vodil za ruku s bývalou ženou: Že by návrat k Zuzaně?

Jiří Paroubek s bývalou ženou Zuzanou. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Mají krásný vztah, přestože už dávno nejsou manželé. Jiří Paroubek se na svatbě svého syna vodil za ruku s jeho maminkou Zuzanou. Ta byla k nepoznání. Neuvěřitelně zhubla a zdobil ji úsměv od ucha k uchu.
Reklama

Bývalý předseda vlády České republiky Jiří Paroubek oženil syna. Jiří mladší řekl v sobotu přes den ano své dlouholeté přítelkyni Tereze. Veselka se odehrála v luxusním hotelu Vulcano v Praze a podle slov ženicha vyšla na čtvrt milionu.

Na svatbu juniora dorazili i oba rodiče – Jiří se Zuzanou. Rodiče Jiřího spolu dokonce vycházeli, jako by se snad nikdy nerozvedli. Vodili se za ruku, bavili se spolu a usmívali se od ucha k uchu.

Jiří Paroubek se s bývalou ženou Zuzanou držel za ruku.

Jiří Paroubek se s bývalou ženou Zuzanou držel za ruku.

Paroubek se dobrým vztahem ke své bývalé ženě Zuzaně nikdy netajil. Společně jezdí na chalupu a několikrát s ním a Petrou byla dokonce na dovolené. Paroubková v rozhovoru pro Blesk po odchodu od manžela dokonce uvedla, že právě Zuzana jí v manželství s Jiřím byla překážkou. „Povaha toho vztahu pro mě nebyla akceptovatelná,“ řekla Petra o životě „ve třech“.

Jiří na matku svého syna ale nedal nikdy dopustit, a tak se není co divit, že po rozchodu s Petrou se ke své bývalé manželce ještě více upoutal. Na druhou stranu vztahy s druhou ženou jsou podle všeho velmi napjaté i vzhledem k blížícímu se termínu rozvodu. Tady se předpokládá drsná bitva o majetek a o to, jak si znesváření rodiče rozdělí péči o dceru Margaritu.

Fotogalerie

Reklama
Reklama
Reklama

Komentáře

Reklama