Jiří Paroubek o hádkách s manželkou: Podává žalobu kvůli “Richardovi“. Co provedl?

Jiří Paroubek čelil ataku zinscenovanému manželkou Petrou. | foto: koláž Expres

Strach Petry Paroubkové z manžela vedl k tomu, že si najala bezpečnostní službu k ochraně své osoby. To vyústilo až v konflikt před vilou Paroubkových, kdy se na expremiéra „vrhly Petřiny gorily“. To Jiří Paroubek nenechá jen tak a rozhodl se k rázným krokům.

Podle Paroubka není žádný důvod, aby se jeho manželka kvůli němu obklopovala bodyguardy a utrácela přibližně 350-400 tisíc měsíčně za jejich služby.„Tři měsíce předtím, než odešla z domova, popisovala naše soužití jako bezproblémové a hovořila o svých problémech, které má například s pamětí. Mezi námi nikdy k žádnému konfliktu nedošlo a za celých deset let jsme se pohádali jen dvakrát,“ říká Jiří Paroubek o svém vztahu s Petrou.

Incident s manželčinou ochrankou, kdy na něj pracovníci firmy Bad Boys činili verbální i fyzický nátlak, nechce nechat jen tak být.

„Podáme žalobu kvůli natáčení a slovním provokacím. Další den jejich advokát napsal mému, aby situaci ututlal. Bodyguard mě natáčel, svítil mi do obličeje, v zásadě provokoval.“

„To je chodící provokace ten člověk. Jmenuje se Richard. Natáčení probíhalo bez mého vědomí, takže tam proběhne žaloba,“ odhalil Expresu někdejší ministerský předseda.

„Vedl provokativní řeči a třeba čekal, že mu ten jeho mobil vyrazím z ruky. Tím by dosáhl svého, já se naštěstí udržel.“

Svérázně si Paroubek vysvětluje obavy své ženy a myslí, že je jen snadno ovlivnitelná svým okolím.

„Já myslím, že to vypadá, že s ní někdo manipuluje, třeba ta agentura, která má takovou zakázku. Může to být úplně prozaické vytváření problémů tak, aby se vydělaly peníze, materiální zájem,“ domnívá se opuštěný expremiér.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 27. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  47
 • Super
  23
 • Haha
  21
 • Cože
  14
 • Sladký
  12
 • Tvl
  11


Komentáře