Paroubková rafinovaně pózuje s pánským časopisem. Komu dělá reklamu?

  •   19:00
  • diskuse

Petra zveřejnila z dovolené fotku s pánským časopisem. Co zatím je? | foto: iDNES.cz

Petra Paroubková tráví léto s dcerou Margaritou v rodinné vile na řeckém ostrově Ithaka. Pod žhavým egejským sluncem mezi olivovníky a cypřiši zahání myšlenky na drsný rozvod, který ji čeká s manželem Jiřím nejspíš už na podzim. Tak si krátí čas zajímavými snímky od moře.

Petra opustila Jiřího Paroubka 13. února. Od té doby se zcela uzavřela před světem, nekomunikovala s médii a sdílná nebyla ani na sociálních sítích. Podle našich informací tak činila, aby ochránila dceru Margaritu před traumatem z rozpadu rodiny. Po měsících mlčení dala o sobě opět vědět.Na začátku prázdnin Petra odcestovala do oblíbené destinace rodiny Paroubkových, která se nachází v hlavním městě ostrova – Vathy. Odtud s nepravidelností zveřejňuje prosté dovolenkové snímky, především krajinky nebo záběry se svými psy.

Poslední příspěvek je jiný. Manželka expremiéra pózuje v šortkách odhalujících perfektní nohy a v ruce drží časopis, kterým si rafinovaně zakrývá tvář. Jde o náhodné foto?

Petra odhaluje nohy i rafinovanost.

Petra odhaluje nohy i rafinovanost.

Jak Expres před několika měsíci informoval, Paroubková začala spolupracovat se šéfredaktorem a majitelem pánského magazínu Menhouse Davidem Radilem (44), o kterém se mimo jiné spekulovalo, že je Petřin milenec. To však rázně popřela.

„Petře tam vyšly dva autorské texty a také pomáhá s překladem. Jde o čistě pracovní vztah,“ řekl nám zdroj z jejího okolí. O tom, že je fotka reklama na nové číslo pánského magazínu, potvrzuje příspěvek redakce na jejich Instagramu, kde se píše: „Naše redaktorka Petra Paroubková posílá pozdrav z nádherného ostrova Ithaca.“

Petra má zřejmě novou práci a nutno dodat, že neztrácí na mladistvém vzhledu a perfektní figuře ani po čtyřicítce. Dá se říct, že jí odchod od jejího muže vyloženě prospívá.

Fotogalerie


Komentáře