Paroubek a neznámá žena s kufry: Tráví spolu léto tam, kam jezdil s manželkou?

Jiří Paroubek tráví dovolenou v jižní Francii, kam jezdil s manželkou Petrou a dcerou. | foto: archiv

Koncem minulého týdne měl odcestovat Jiří Paroubek s neznámou ženou na dovolenou. A Expresu se podařilo zjistit, kam se expremiér vydal. Kontaktoval nás totiž čtenář, který rozvádějícího se bývalého politika nachytal ve velmi nečekané a luxusní destinaci.

Když fotografové Blesku před pár dny vyfotili Jiřího Paroubka, kterak nakládá kufry do svého volva za asistence tajemné ženy v růžovém, dalo to vzpomenout na jeho slova, že má jako muž určité potřeby, k nimž žena patří. A to se nyní na jeho dovolené ukazuje jako realita!Bývalý předseda vlády byl čtenářem Expres.cz spatřen v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu na Azurovém pobřeží ve Francii. A pokud si říkáte, že už jste někdy o Saint Tropez ve spojitosti s Jiřím Paroubkem slyšeli, jste na správné adrese. S onou neznámou ženou totiž odjel do luxusního hotelu v oblíbené lokalitě boháčů v Provence, kam tak rád jezdíval s Petrou a Margaritou.

Redakce oslovila Jiřího Paroubka, aby se k utajené dovolené s jistou dámou vyjádřil. Nejprve odpověděl, že nebude nic komentovat. Na otázku, zda cestoval do Francie se ženou, kterou nabral před svým domem společně s kufry, byl už sdílnější. „Ne, jsem tady sám, žádná dáma tu není.“

Paroubek nicméně potvrdil, že skutečně pobývá na stejném místě, kam každé léto jezdil s Petrou. „Jsem tady od čtvrtka a dnes jsem odjel na jiné místo,“ odpověděl. Kam tedy vezl onu ženu s bagáží? „Hodil jsem ji jen na letiště,“ napsal v další textovce.

Proč ale žena přijela k jejich domu taxíkem, když ji mohl Paroubek kdekoliv nabrat například u ní doma, objasňuje takto: „Něco se mnou potřebovala probrat. Je to mnoho povyku pro nic,“ dodal s tím, že si neznámá nepřeje být jmenována.

Dříve s Petrou, dnes sám?

Dovolené v hotelu, kde stojí podle Booking.com pokoj i dvacet tisíc korun za noc, si užívali Paroubkovi každé léto od roku 2013, kdy jim dějiště slavných četnických filmů učarovalo.

Naposledy se do Saint Tropez společně podívali před rokem, v červenci 2016. Nyní je tomu ale jinak, protože Petřino místo možná zaujala jiná žena. Nebo expremiér dovolenkuje jen sám? Stále ještě Paroubkova manželka Petra pobývá s dcerou ve vile na ostrově Ithaca, ale s médii odmítá komunikovat.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:58 9. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  35
 • Trapas
  21
 • Super
  20
 • Sladký
  16
 • Cože
  12
 • Tvl
  11


Komentáře