Paroubek se zlobí kvůli pokažené dovolené a obvinil Petru z komplotu!

Jiří Paroubek se na Petru zlobí, že na něj poštvala před dovolenou bulvár. | foto: koláž Expres.cz

Jak už jsme vás informovali, bývalý předseda vlády a ČSSD Jiří Paroubek se vydal na dovolenou do luxusního letoviska ve francouzském Saint Tropez. Přesně tam, kam jezdil od roku 2013 s manželkou Petrou a dcerou Margaritou. Jenže tentokrát ho při odjezdu nafotili fotografové s neznámou ženou. Paroubek ovšem odmítá, že by odcestoval s ní. Paparazzi na něj prý schválně poslala žena Petra.

Jiří Paroubek se rozhodl obšírněji zareagovat na informace, které prosakují v posledních dnech tuzemským bulvárem. A totiž, že si vyrazil na Azurové pobřeží s milenkou. Tomu mají nasvědčovat fotografie, na kterých je zachycen, jak do jeho auta nakládá zavazadla žena v růžovém.„Již můj výjezd z domu v Chuchli vzbudil pozornost týmu najatých (kdo to asi jen mohl být, kdo je najal) fotografů. Dámu, která se přišla se mnou rozloučit k mému domu (odvezl jsem ji pak na letiště), se ovšem podle dokonale zachyceného pozadí nepodařilo identifikovat. Termín mého odjezdu do Francie (6. 7.) znala přitom jen má žena Petra,“ napsal expremiér na svůj blog vasevec.parlamentnilisty.cz.

Také naší redakci na opakované dotazy tuto verzi zaslal. „Hodil jsem ji jen na letiště. Něco se mnou potřebovala probrat. Je to mnoho povyku pro nic,“ napsal. Také odmítl, že by s ním někdo pobýval ve Francii – a už vůbec ne dáma. To ovšem nekoresponduje se snímky, které nafotil zvědavý turista a otiskl je deník Blesk – čtěte ZDE. Na nich je vidět, že se Paroubek po francouzském letovisku prochází za ruku s neznámou brunetkou. Ta se nápadně podobá té, které pomáhal nakládat kufry do auta před svým domem.

Paroubek také tvrdí, že dovolenou mu prý koupila rodina a přátelé k pětašedesátým narozeninám. Celé manévry kolem jeho odjezdu podle něho zinscenovala Petra Paroubková se svými kontakty v bulváru, přestože ta tvrdí, že s novináři nekomunikuje.

„Snad padesátkrát za posledních pět měsíců jsem Petře nabídl návrat ke společnému životu. Vždy mě – a většinou velmi urážlivě a arogantně – odmítla. Naposledy na začátku července. Před třemi měsíci podala Petra žádost o rozvod. Prostě, shrňme to, ona se nechce vrátit domů, nechce se mnou ale ani diskutovat,“ komentuje aktuální vztah se svou stále ještě ženou.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:31 13. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  77
 • Trapas
  40
 • Super
  20
 • Tvl
  17
 • Cože
  16
 • Sladký
  16


Komentáře