Jiří Ovčáček sdílel svoji fotku v plamenech. „Už jsi v pekle?“ ptá se Twitter

Král českého Twitteru opět úřaduje! Jiří Ovčáček, tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana, přidal na svou oblíbenou sociální síť duo prazvláštních snímků. Na fotografiích to vypadá, jako by Ovčáček hořel. Není divu, že se v diskusi pod tímto příspěvkem rozjelo doslova tornádo drsných vzkazů.

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček to nemá jednoduché. Když se chce něčím pochlubit na svém milovaném Twitteru, téměř vždy za to dostane pořádnou „čočku“.Kritici na něm nikdy nenechají nit suchou a něco podobného se stalo i tentokrát. Ovčáček  na svém profilu sdílel dvě momentky z tiskové konference, na kterých je hradní mluvčí v plamenech. Nebo alespoň to tak vypadá...

Nenávistné komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. „Už jste v pekle?“ píše se například v první reakci.

05.října 2017 v 16:02, příspěvek archivován: 09.října 2017 v 13:52

@PREZIDENTmluvci Už jste v pekle?

Někteří se zase nebáli srovnávat Jiřího Ovčáčka s fenomenálním Janem Husem. Z onoho souboje ale hradní mluvčí nevzejde jako vítěz.

„Husa upálili za pravdu, Ovčáček se prolže až k samovznícení. Zdá se, že už to začalo,“ píše na Twitteru Petr Skála.

05.října 2017 v 18:39, příspěvek archivován: 09.října 2017 v 13:52

@PREZIDENTmluvci Husa upálily za pravdu, Ovčáček se prolže až k samovznícení. Zdá se, že už to začalo.

Existují ale i tací, kteří se podivují nad tím, že hradní mluvčí má tolik času, že na sociálních sítích sdílí jeden příspěvek za druhým.

05.října 2017 v 16:40, příspěvek archivován: 09.října 2017 v 13:51

@PREZIDENTmluvci Za tohle jsi placenej?

Jiří Ovčáček a Twitter, to je velké téma. Hradní mluvčí své fanoušky i kritiky denně zásobuje nepochopitelnými snímky a názory, za které často na oplátku dostává pořádnou sprchu.

Fotogalerie

Komentáře