Jiří Ovčáček poprvé o soukromí: Jako provokatér jsem musel odejít ze školy

Mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček se poprvé rozhodl promluvit o svém soukromí. V pořadu videoserveru Playtvak.cz se rozpovídal o své minulosti. Ovčáčkovu zpověď uvidíte zítra, ale již dnes vám přinášíme malou ochutnávku.

Jiří Ovčáček se jako mluvčí prezidenta republiky Miloše Zemana stal prakticky ze dne na den veřejně známou osobností. Jedni ho milují, druzí mu nemohou přijít na jméno, ale téměř nikdo nic neví o jeho minulosti. To se sám Ovčáček rozhodl změnit.Pro videoserver Playtvak.cz se Ovčáček poprvé rozhodl prozradit na sebe detaily, které dosud znali jen jeho nejbližší. V prvním díle, který na serveru Playtvak.cz budete moct vidět již zítra například popisuje i to, jaká byla jeho cesta k tomu, že se stal novinářem.

O Ovčáčkovi je známo, že prezident si ho vybral na post svého mluvčího v době, kdy Ovčáček pracoval jako redaktor Haló novin vydávaných KSČM. Málokdo ale ví, že vůbec poprvé se Ovčáček v tisku objevil v souvislosti s kauzou, která se týkala jeho odchodu z gymnázia.

Fotogalerie

„Jako kluk jsem zlobil a myslím, že jsem měl sklon k drobným provokacím a to se mi teď velmi dobře hodí v mé práci,“ řekl Ovčáček a vzpomenul na historku, kdy si jako student Arcibiskupského gymnázia v Praze obarvil hlavu nazeleno, kvůli čemuž nakonec školu musel opustit.

„Nechal jsem si nechal obarvit vlasy nazeleno a bylo to shledáno nevhodným a mělo to takový zajímavý průběh, protože jsem odešel z gymnázia dobrovolně. Rezignaci jsem si napsal na psacím stroji v ředitelně. Gymnáziu se ulevilo, já přešel na Ekologické gymnázium a tam jsem dokončil střední školu,“ vzpomíná Ovčáček.

Jestli i vás zajímá Ovčáčkova minulost a to jaký vlastně je, nezapomeňte se zítra dívat na jeho zpověď na Playtvak.cz.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:55 2. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  22
 • Trapas
  15
 • Sladký
  10
 • Cože
  8
 • Tvl
  7
 • Haha
  5


Komentáře