Menzel se probral z kómatu? Prochází se a sleduje oblíbené filmy, tvrdí Nova

Jiří Menzel se probudil z umělého spánku a již rehabilituje. Tuto radostnou zprávu přinesl ve čtvrtek večer novácký bulvární pořad Prásk. Fanoušci oscarového režiséra se ale radovali předčasně. Rodina totiž informace záhy dementovala!

Televize Nova přinesla šokující zprávu. Podle jejich informací se Jiří Menzel probral po 25 dnech z umělého spánku. Slavný český režisér upadl do kómatu koncem listopadu, důvodem měla být infekce mozkových blan. V bezvědomí ho našla manželka Olga poté, co nepřišel na smluvenou schůzku. Nova nyní reportuje o doslova zázračném uzdravení nemocného Menzela, o jehož stavu se doposud spekulovalo, jako o velmi vážném. Web Prásk dokonce píše, že režisér chodí, sleduje svoje oblíbené filmy a pravidelně rehabilituje. Tyhle zvěsti by byly radostné, kdyby je ovšem nevyvrátila sama rodina Jiřího Menzela. K tomu mohu jen napsat, že informace, které vysílala televize Nova, jsou nepravdivé. Víc v tuto chvíli komentovat nemohu. Musíme ještě chvíli vydržet,“ napsala nám mluvčí Olgy Menzelové Hana Tietze.

Na náš dotaz, zda je režisér stále v umělém spánku, nebo je při vědomí, ale opět mlžila. „Lékaři nedoporučili v tuto chvíli dávat informace. Musíme ještě vydržet, snad příští týden,“ napsala nám Tietze.

Tak uvidíme, co přinesou příští dny. Pokud tak Jiří Menzel stále není při vědomí, snad brzy bude.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz