Menzel už přijímá návštěvy. Do nemocnice za ním dorazil Neckář s bratrem

Režisér Jiří Menzel (79) přijímá návštěvy! Kromě manželky Olgy Menzelové (39) za ním docházejí i kamarádi. Expres.cz u nemocnice zachytil Václava Neckáře s bratrem Janem.

Režisér Jiří Menzel leží od konce listopadu v nemocnici, kam za ním ještě donedávna docházela jen manželka Olga Menzelová. Nyní však přijímá i jiné hosty. O víkendu za ním byl dokonce zpěvák Václav Neckář s bratrem Janem.„V Ústřední vojenské nemocnici leží náš dobrý kamarád Jiří Menzel, a proto jste nás tam zastihli. Šli jsme se za ním podívat,“ prozradil nám Jan do telefonu s tím, že zde mimo jiné leží i jejich dobrá kamarádka.

V souvislosti s Václavovou návštěvou kamaráda Menzela jsme se Jana zeptali na zdravotní stav zpěváka, jehož v roce 2002 postihla mrtvice a musel se učit znovu mluvit. „O bratrův stav nemusíte mít starosti. Pravidelně dochází na vyšetření, je pod dohledem a v pořádku,“ dodal Jan Neckář.  

Václav Neckář s bratrem Janem navštívili Jiřího Menzela.

Václav Neckář s bratrem Janem navštívili Jiřího Menzela.

O stavu režiséra už tak sdílný ale nebyl. „Nebudu to komentovat,“ odpověděl na dotazy směřující na Menzelovo nynější zdraví.

Václav Neckář se s Jiřím Menzelem sblížil během natáčení Ostře sledovaných vlaků, kde hrál hlavního hrdinu Miloše Hrmu. Film získal v roce 1968 Oscara za nejlepší zahraniční tvorbu. Jejich vztah je tedy provázaný obrovským úspěchem.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz