Dramatický stav Menzela: Pomocnou ruku nabízí i bývalý sok v lásce Brabec!

Režisér Jiří Menzel (79) stále leží v umělém spánku v Ústřední vojenské nemocnici, kde se kolem něho točí doktoři, manželka, ale i přátelé. Momentálně přidal pomocnou ruku i Jaroslav Brabec (63), který byl před lety jeho sokem v lásce.

Režisér Jiří Menzel se stále neprobral z umělého spánku, do kterého ho lékaři přivedli poté, co Menzela našla jeho žena Olga ležet v bezvědomí doma. Stalo se tak kvůli zanedbané údajné infekci mozkových plen, která měla filmového velikána sužovat už nějaký ten pátek. Že jde ale opravdu o infekci mozkových plen nebylo stále ještě oficiálně potvrzeno.Zprvu byla na vše Olga Menzelová sama, nyní ale přidal pomocnou ruku i otec její první dcery Aničky Jaroslav Brabec

Vzal si na starost nejen Aničku, ale i malou Evičku, která je jediným potomkem Menzela.

„Funguje naprosto neuvěřitelně. Jakmile se o Jirkově stavu dozvěděl, volal Olze a nabídl jí, že se o holčičky postará. Vozí tak Evičku do školky a Aničku do školy. Zároveň se ale velmi zajímá o stav Jiřího, kterému se snaží také zajistit co největší komfort. Obvolává známé a ptá se, co se dá v jeho situaci dělat,“ uvedl náš zdroj, podle něhož jsou vztahy mezi Menzelem, Brabcem a Menzelovou nadstandardní.

Tím se před časem chlubila Expresu i Olga. „Oba fungují naprosto bezvadně. Jsou to úžasní tatínkové a moji pomocníci. Jsem ráda, že všichni vycházíme bez problémů,“ řekla před více než rokem.

Ne vždy tomu tak bylo. Brabec a Menzel byli totiž před lety velkými soky v lásce. 

Mezi dvěma muži

Na jaře roku 2008 se totiž Menzelová s Brabcem začala scházet, a když už jejich poměr začal být veřejným tajemstvím a dokonce i důvodem Brabcova rozchodu s jeho manželkou Veronikou Freimanovou, Olga Menzelová otěhotněla. Jiří však zachoval dekorum a nedělal žádné velké drama. Médiím tvrdil, že dítě, které Olga čeká, je jeho, ačkoli dobře věděl, že tomu tak není. Sám byl navíc přistižen s Afroameričankou Juwanou Jenkins, s níž se pravidelně vídal.

Olga Menzelová a Jaroslav spolu vycházejí na jedničku.

Olga Menzelová a Jaroslav spolu vycházejí na jedničku.

Manželé se tak na nějaký čas vzdálili a dokonce se mluvilo o jejich rozchodu. Doopravdy se však Menzel s Menzelovou nikdy nerozešli. Jejich vztah byl i přes toto odloučení pevný. 

Není se tedy co divit, že se Olze situaci nakonec podařilo ustát se vší elegancí a z mužů se nakonec stali parťáci. Pravidelně se potkávali a neměli spolu jediný problém. Menzel se navíc o Aničku vždy staral jako o vlastní.

Takhle vypadá reklama na štěstí. Olga se svým manželem a dcerami Aničkou a Evičkou.

Takhle vypadá reklama na štěstí. Olga se svým manželem a dcerami Aničkou a Evičkou.

Když se tedy Menzel nedávno dostal do úzkých, Jaroslav se ihned začal angažovat. Celá situace ho podle informací Expresu velmi zasáhla.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz