Jiří Mádl v Pevnosti Boyard. Překonal strach z výšek!

K dokonalému štěstí chybí Jiřímu Mádlovi jedna cesta do Argentiny. Oblíbený herec se totiž svěřil, že ke splnění všech jeho dětských snů mu stačí už jenom svést jihoamerickou zpěvačku Natalii Oreiro. Účast v Pevnosti Boyard má totiž za sebou!

Jiří Mádl se sice v dětství věnoval hokeji, když ale musel s tímto tvrdým sportem skončit, našel oblibu v argentinských telenovelách a hlavně v Natalii Oreiro. A poté, co se svým týmem dobyl pevnost Boyard, se nechal slyšet, že by se s ní rád potkal osobně.Největší motivací bylo splnit si dětský sen, protože znám pevnost Boyard ještě z dob, kdy existovala jenom francouzská verze, koukali jsme na to. No a je to jednoduché, teď už potřebuju mít něco jenom s Natalií Oreiro a jsem vyrovnaný se svým dětstvím,“ svěřil se Mádl.

Ten si ve Francii ale neplnil jenom dětské sny, ale překonával sám sebe. Já se bojím strašně výšek a ačkoliv jsem se to snažil utajit, myslím si, že to na mě někdo prásknul. Nechtěl jsem to nikomu říkat, protože mi bylo jasné, že by mi dali úkol ve výšce,“ svěřil se Mádl, podle kterého jde o extrémní strach.

Přesto úkol, který zdolal se zpěvákem Janem Maxiánem, hravě zvládl. „Když jsme to s Honzou dali, byl jsem na sebe fakt pyšný,“ prozradil herec, který si do svého týmu vybral Milana Peroutku, Markétu Konvičkovou, Jana Maxiána a Antonína Duchoslava. A tvůrci pořadu slibují, že se tento tým zapíše do dějin české verze Pevnosti Boyard. Již ale neprozrazují, zda to bude rekord, nebo propadák. To se dozvíme již v pátek ve 20.15 na Primě.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:16 12. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  3
 • Super
  2
 • Cože
  2
 • Tvl
  2
 • Trapas
  1
 • Sladký
  1


Komentáře

Expres.cz