Herec Laštovka zemřel náhle v 39 letech! Panebože, měl dvě děti! napsala jeho sousedka

Náhle a nečekaně z tohoto světa odešla hvězda nováckých seriálů, herec Jiří Laštovka. Bylo mu pouhých 39 let. Jeho blízcí a přátelé jsou jeho smrtí absolutně zaskočeni a nikdo netuší, co se Jiřímu mohlo stát.

O hercově smrti informovalo divadlo Minor na svých facebookových stránkách. „Dozvěděli jsme se smutnou zprávu, že nás v uplynulých dnech opustil skvělý herec a kamarád Jiří Laštovka. Vzpomínáme na něj,“ píše se ve vyjádření. Co bylo příčinou jeho smrti, se dosud neví.

Laštovka zazářil v nováckých seriálech. V Ordinaci v růžové zahradě hrál v sedmi epizodách roli Petra Šídla. Objevil se také v seriálech Dokonalý svět nebo Policie Modrava.

Zazářil také v dánském koprodukčním seriálu 1864, v pohádce podle románu Oscara Wildea Dítě hvězdy nebo v komedii Chyťte doktora.

O soukromém životě mladého herce toho příliš nevíme. S manželkou Adélou měl dvě děti a mezi přáteli byl velmi oblíbený. Všichni jsou zprávou o jeho skonu zaskočeni a nechápou, co se životem překypujícímu herci přihodilo. „Jsem úplně v šoku. Jiřího jsem znala jako úžasného člověka, rok jsem jim hlídala děti. Nemám slov,“ napsala pod úmrtní zprávu na Facebooku paní Ivana. V šoku jsou i Jiřího kamarádi Radek a Vendula. „Byli jsme kamarádi, učil mě španělštinu. Nemůžu uvěřit, že už se neuvidíme a neuslyšíme,“ stojí v další smutné zprávě. „Byl mladý a plný života. Nevíte, co se mu stalo?“ ptá se nevěřícně další z přátel.

Po Jakubovi Zedníčkovi, který tragicky zemřel prvního ledna půl hodiny po půlnoci, to je tak druhá smrt mladého herce v tomto roce.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:56 10. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  45
 • Cože
  13
 • Haha
  12
 • Trapas
  12
 • Super
  10
 • Sladký
  10
Komentáře