Nelíbí se mi bratrův život! S otcem nemluvím, Jiří Langmajer promluvil o rodině

Jiří Langmajer přiznal velmi napjaté vztahy ve své rodině. | foto: Profimedia.cz

Jiří Langmajer o svém soukromí mluví jenom zřídka. Pro jednou ale udělal výjimku. A rozmluvil se víc, než je u něj zvykem a odhalil napjaté vztahy ve své rodině. Proč nevychází se svým bratrem a otcem?

Jiří i Lukáš Langmajerovi patří mezi přední české herce, přesto ten mladší je stále ve stínu toho slavnějšího. To je i možná důvod, proč mezi bratry panuje napětí a příliš si nerozumí.Starší bratr Jiří se o tomto rodinném tajemství rozpovídal pro časopis Téma . „S bráchou, doufám, najdeme společnou řeč ve chvíli, až oba dospějeme. Snaží si žít svůj život, ze kterého úplně upřímně nejsem vždycky nadšený. Zkrátka, zatímco některé rodiny bez sebe nemůžou být, my, jak se zdá, ano. Bohužel,“ prozradil herec, který už nedodal, s kterým životním rozhodnutím svého bratra nesouhlasí.

Jiří není na nože jenom se svým bráškou. Pevné pouto nemá ani s otcem, ačkoliv se s ním v posledních letech pravidelně účastní tradičního otužování ve Vltavě. „S tátou se nám posledních pár let docela povedlo být na jedné lodi, ale teď už se to zase nějak rozklížilo. Mám je s bráchou oba rád, vím, že máme vnitřní potřebu se vídat, ale brání nám v tom naše složité povahy. Ta poslední léta nejsou ale úplně ideální, protože jsme všichni tři velmi tvrdohlaví,“ vysvětlil herec.

Langmajer žil dlouho životem bouřliváka, ale nakonec se radikálně změnil po boku Adély Gondíkové. On sám přiznává, že ho od základů změnila. „Jsem pánubohu vděčnej, že jsem Adélu potkal. Díky ní jsem si uvědomil, že způsob, jakým žiju, je pro mě smrtelný,“ přiznal ve starším rozhovoru. Než poznal svou lásku, kašlal na manželku, hodně pil, byl extrémně pracovně vytížený a díky tomu ztratil spoustu přátel.

Teď už se podle jeho vlastních slov naučil být klidnější, vyrovnanější. A přesto, co řekl o své rodině, všichni její členové mají u nich doma dveře otevřené.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:43 15. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  31
 • Trapas
  17
 • Haha
  13
 • Sladký
  13
 • Cože
  11
 • Tvl
  9


Komentáře