Jiří Krampol o nemocné manželce: Vyhodili ji z nemocnice, možná měla 4 promile

Přesně třináct dní byla manželka Jiřího Krampola Hanka hospitalizovaná na psychiatrické klinice v Praze. Na jeden den ji opustil, a to když musel na otočku pracovně do Karlových Varů. A právě tady na festivalu se rozpovídal o současném stavu své nemocné ženy. A z jeho slov jde mraz po zádech!

Český hlas Jean-Paul Belmonda, který momentálně neprožívá nejrůžovější chvíle svého života, alespoň na chvilku mohl zapomenout na strasti, které jej nyní tíží. Jiří Krampol přijel na otočku do Karlových Varů, kde propagoval chystanou biografii a fotografickou publikaci o jednom z nejslavnějších francouzských herců.

A při té příležitosti se rozpovídal o zdravotním stavu své ženy, kterou právě v úterý po třinácti dnech propustili z psychiatrické kliniky. „Oni je z té nemocnice vyhodili všechny. Nemají tam místa,“ svěřil se Krampol, kterého jsme se zeptali, zda je možné, že by jeho žena měla v krvi čtyři promile alkoholu, jak se traduje.

Nevím, jestli měla čtyři promile. Samozřejmě to tvrdit nemůžu, protože ona tvrdý alkohol nesnášela a pít neměla. Možný je ale všechno,“ říká herec, který do Varů přijel sám.

Ona je doma, vaří večeři, dívá se na televizi a čeká, až přijedu,“ prozradil Krampol s tím, že má jeho žena nadosmrti s alkoholem utrum. Přesto ale neudělal žádné opatření, aby se k němu nedostala.

Ten kdo bude chtít pít, alkohol si najde. Nebudu ji hlídat. To se totiž neuhlídá. To musí chtít ten člověk sám,“ říká Krampol, na jehož celou zpověď se můžete podívat na videu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:14 2. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  98
 • Super
  51
 • Haha
  32
 • Tvl
  32
 • Cože
  25
 • Sladký
  20
Komentáře