Kajínek si v Brně se svou milou užívá svobody a nákupů, září jako sluníčko

 • Jiří Kajínek opustil vězení v úterý 23. května
 • Na svobodu se dostal díky milosti od prezidenta Miloše Zemana
 • Kajínek zaujal novou přítelkyní a také zeleným tílkem Adidas
 • Po návštěvě Prahy se Jiří Kajínek vydal do Brna i se svou milou

Že jim to spolu ale sluší. | foto: Ladislav Křivan / Tilen Vajt

Těžko teď hledat sledovanějšího muže, než je Jiří Kajínek. Omilostněný kriminálník, který byl odsouzen na doživotí, je štěstím bez sebe. Po více jak dvaceti letech se díky milosti od prezidenta Miloše Zemana dostal z basy a teď si užívá vztahu s psycholožkou Magdou G. Zamilovaný pár byl spatřen v Brně a fotografům webu Expres.cz se obě hrdličky podařilo zachytit na několika snímcích, které ukazují jejich momentální spokojenost.

Pocity Jiřího Kajínka je asi hodně těžké popsat slovy. Nejsledovanější muž Česka žil více jak dvacet let v naprosté beznaději. Trápení doživotně odsouzeného vězně ukončil až prezident Miloš Zeman, který Kajínkovi udělil milost. Díky tomu si teď populární kriminálník může užívat láskyplných chvil se svou přítelkyní Magdou G.Už první den na svobodě strávil Kajínek po boku své milé. Díky fotografii hokejisty Tomáše Hertla se veřejnost dokonce dozvěděla místo, kde se dlouho očekávané rande konalo. Omilostněný vězeň vzal brněnskou psycholožku na projížďku po Vltavě. Romantiku vystřídaly povinnosti a zamilovaný pár byl po dnou dnech viděn znovu, tentokrát v druhém největším českém městě.

Do Brna zajel Jiří Kajínek podle informací redakce Expres.cz mimo jiné na nákupy. Celý národ si sice zamiloval zelené tílko, ve kterém se ostře sledovaný kriminálník vrátil na svobodu, dlouholetého vězně ale jeho prázdný šatník už nejspíše trápil.

V Brně ho fotografové Expres.cz zastihli v úplně novém outfitu. Kultovní zelené tílko, které se stalo hitem internetu, Kajínek už odhodil a na sobě měl šedé tričko, černé kalhoty a na ruce se mu blýskaly moderní hodinky.

Jiří Kajínek se ukázal v Brně a neměl na sobě zelené tílko.

Jiří Kajínek se ukázal v Brně a neměl na sobě zelené tílko.

Slavný vězeň měl na sobě takovéto moderní hodinky.

Slavný vězeň měl na sobě takovéto moderní hodinky.

Nutno také poznamenat, že z Jiřího Kajínka je už celebrita každým coulem.

Opět totiž tento šestapadesátiletý muž rozdával autogramy a fotil se se svými fanoušky, kteří se nemohou dočkat pokračování jeho knihy.

Z Kajínka je prostě celebrita každým coulem.

Z Kajínka je prostě celebrita každým coulem.

Se zvýšenou pozorností ale muž, který byl odsouzen za dvojnásobnou vraždu, musel počítat. A podle jeho úsměvů na všechny strany se i zdá, že si zájem o svou osobu náležitě užívá.

Fotogalerie
Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:38 22. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  180
 • Trapas
  76
 • Tvl
  49
 • Cože
  26
 • Sladký
  24
 • Haha
  22


Komentáře