Reklama

Kajínkův výlet v Třebíči: Úsměv od ucha k uchu, biftek a bábovka od provozní

27. května

Jiří Kajínek si užívá svobody a brzy si užije i lahodné bábovky, kterou dostal od provozní. | foto: Ladislav Křivan, Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Vězeňská strava ho trápila více než dvacet let, teď si Jiří Kajínek užívá těch největších lahůdek. A místo dalších kriminálníků mu společnost dělá krásná přítelkyně Magda G., která prezidentem omilostněného vraha doprovází snad všude. Jaké pochoutky si zamilovaný pár užil v Třebíči?
Reklama

Po třiadvaceti letech si nejslavnější český kriminálník Jiří Kajínek užívá věcí, které jsou pro ostatní naprosto běžné.

Muž, který 23. května opustil věznici v Rýnovicích, musí být například naprosto nadšený z nového jídelníčku. Místo vězeňské stravy si totiž v současnosti nejsledovanější muž Česka dopřává samé pochutiny.

Už před udělením milosti od Miloše Zemana se Kajínek nechal slyšet, že mu chybí dobré jídlo. „Dal bych si steak s oblohou a vychlazenou coca-colu,“ sdělil Kajínek skrze prostředníka magazínu Víkend.

Netrvalo dlouho a díky prezidentově milosti si už Jiří Kajínek užívá všech lahůdek, které restaurace nabízejí. V pátek se svou přítelkyní Magdou G. vyrazil do Třebíče, kde se zamilovaný pár sešel s přáteli v místní restauraci. Fotografům Expres.cz se podařilo zachytit jeden z prvních obědů Jiřího Kajínka na svobodě.

Jiří Kajínek opět zářil jako sluníčko.

Jiří Kajínek opět zářil jako sluníčko.

Muž, který strávil více než dvacet let za mřížemi, si podle exkluzivních informací webu Expres.cz dopřál lahodný biftek a rozdával úsměvy na všechny strany.

A už se to nese! Jiří Kajínek si dopřává chutný obídek.

A už se to nese! Jiří Kajínek si dopřává chutný obídek.

Pro personál místní restaurace byla návštěva Jiřího Kajínka nejspíše natolik vzácná, že pro slavného vězně připravila provozní podniku speciální bábovku. Ze sladkého dezertu byl populární kriminálník naprosto nadšený.

Jiří Kajínek dostal od provozní paní Procházkové bábovku.

Jiří Kajínek dostal od provozní paní Procházkové bábovku.

Jiří Kajínek, který byl za dvojnásobnou vraždu odsouzen na doživotí, si svobody užívá díky rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana. Hlava státu se rozhodla udělit fenomenálnímu kriminálníkovi, o kterém Petr Jákl natočil úspěšný film, milost, díky níž se z Kajínka rázem stala celebrita číslo jedna.

Fotogalerie

Reklama
Reklama
Reklama

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 24. září 2017. Anketa je uzavřena.

  • 396
  • 309
  • 137
  • 74
  • 60
  • 55

Komentáře

Reklama