Ženy, které Kajínek balil: Učitelka, tři sestry, i pravá láska. S kým bude žít teď?

Kajínek kromě své kriminální minulosti proslul také svými útěky. Má za sebou dva nepovedené a dva povedené. Během toho prvního povedného v roce 1993 měl právě spáchat dvojnásobnou vraždu, za kterou má nyní doživotí. | foto: MAFRA

Jiří Kajínek co nevidět vyjde z brány vězení. Jestli už nyní dostává desítky dopisů od fanynek, co teprve, až bude na svobodě? A jak to vlastně se ženami měl, než skončil ve vězení? Známý vězeň exkluzivně zavzpomínal na mládí!

„Když mi bylo asi sedmnáct let, seznámil jsem se s německou rodinou. Měli tři dcery. Bylo to jako v pohádce. Jedné bylo šestnáct, druhé sedmnáct a třetí osmnáct,“ uvedl Jiří Kajínek pro deník Blesk.Ona zmiňovaná rodina jezdila do chatové osady Kraskov, kde měla vězňova rodina chatu, v níž dodnes žije jeho sestra Miluše. Cementárna, která je nedaleko, provozovala tehdy velkou chatu, do které přijížděli na dovolenou také hosté z NDR.

„Byli tam jen asi týden, ale i během těch pár dní za mnou všechny tři holky chodily do chaty,“ popsal Kajínek. „Ten týden stačil na to, abych všechny tři sbalil a pomiloval,“ pochlubil se. Co je na tom skutečně pravdy, ví jen bůh.

Jiří Kajínek byl však zamlada přádný svůdník. Když mu bylo 18, měl mít dokonce krátký románek se svou bývalou češtinářkou. A později svým milenkám kupoval drahé dárky. Ostatně si to ze svých zlodějských příjmů mohl dovolit. Jedna z nich, Blanka Drahošová, které říkal Drahoško, od něj dostala třídvéřový Ford Escort 1,3 a kožíšek ze stříbrné lišky.

„S Drahoškou jsme byli dokonce domluveni, že spolu budeme žít. K tomu ale nakonec nedošlo,“ podotkl smutně Kajínek. Když totiž nastoupil do vězení, ženu zavraždil kamarád jejího syna.

V současnosti má prý Jiří Kajínek přítelkyni, se kterou udržuje vztah na dálku. Mělo by se jednat o mladou psycholožku, která ale svou totožnost z pochopitelných důvodů tají.

Zda se pár chystá sestěhovat, až se Kajínek dostane z vězení, se zatím neví.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:21 16. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  20
 • Trapas
  16
 • Tvl
  12
 • Haha
  10
 • Sladký
  10
 • Cože
  9


Komentáře