Karambol Jiřího Kajínka v autě za 2 mega: Nedal přednost fabii

Nejslavnější český vězeň Jiří Kajínek ve středu odpoledne boural se svým luxusním vozem značky Mercedes. Podle dostupných informací to však naštěstí odnesly pouze plechy!

Propuštěný vězeň Jiří Kajínek ve středu odpoledne boural na Plzeňsku na silnici vedoucí směrem na Domažlice. V křižovatce se měl střetnout s vozem Škoda Fabia. Podle dostupných informací nebyl Jiří Kajínek zraněn a řidič druhého vozu velmi lehce, kromě toho střet odnesla také vozidla. Jiří Kajínek na místě sepsal zprávu o nehodě s přivolanými policisty a napsal nám k tomu jen toto: „Jsem v pořádku, děkuji za zájem.“ 

Podle všeho však nešlo o nic vážného, přestože Kajínek by měl být ten, kdo nedal přednost řidiči fabie. „Řidič, ročník 1961, který řídil vozidlo Mercedes, při výjezdu z dálnice D5 neměl dát přednost řidiči, ročník 1974, ve vozidle Škoda Fabia. Ten jel ve směru od Plzně na Domažlice,“ uvedla pro Blesk policejní mluvčí Hana Kroftová.Oba řidiči se podrobili dechové zkoušce. Ani jeden z nich podle všeho před jízdou nepil.

Snad nebude mít omilostněný vězeň s policií znovu nic dalšího do činění! 

Fotogalerie

Komentáře