Plán Kajínkova útěku: Kdybych nedostal milost, zamířil bych do Karibiku!

Televize Prima připravuje odvysílání dokumentu Jiřího Kajínka a na veřejnost tak postupně pronikají informace o tom, co všechno na sebe nejznámější český vězeň prozradil. A tak se kupříkladu dovídáme, že kdyby nedostal milost, měl prý již připravený plán dalšího útěku!

Jiří Kajínek ve svém novém životopisném dokumentu „Já, Kajínek“ přiznává, že pokud by mu prezident Miloš Zeman neudělil milost, pravděpodobně by si již hověl kdesi v Karibiku. Měl totiž připravený velmi pečlivý plán dalšího útěku. Proč zrovna tato destinace? 



„Tak to je jednoduché: Je tam teplo. Tamní hurikány jsou sice nepříjemné, ale mám tam kontakty, známé. Bylo by to jednoduché,“ sdělil Kajínek deníku Blesk. Proč však s plánem ve vězení otálel dlouhých 17 let?  „Bylo to připravené, dlouho připravené. Ale utíkejte z vězení, když vám pořád někdo slibuje, že se to vyřeší, že se na svobodu dostanete legálně. Ale protože se pořád nic nedělo, stanovil jsem si termín, do kterého počkám.“

Kajínek však neprozradil, kdy k onomu dni, kdy by mu trpělivost došla, mělo dojít a odmítl popsat také podrobnosti ohledně svého plánu. „Co když mne znovu zavřou? Co když přijdou s nějakou intrikou? Nebo podrazem? Už je mi moc let, abych šel zase na dlouhou dobu do vězení. V takovém případě bych se k tomuto plánu vrátil, byl by to takový můj majstrštyk na závěr,“ dodal známý vězeň. 

První díl dokumentu Já, Kajínek odvysílá televize Prima dnes, a to ve 20:15!

Fotogalerie






Komentáře