Zdeněk Hrubý o konfliktu Hůlky s Adamcem: Jsou za tím osobní spory

V posledních dnech bylo na české muzikálové scéně pořádně dusno. Do křížku se totiž během příprav muzikálu Robinson – námořník z Yorku dostali zpěvák Daniel Hůlka (49) a režisér Jiří Adamec (70), kteří si měli vyměnit několik ostrých zpráv. Zdeněk Hrubý, který napsal námět muzikálu, nyní o celém problému promluvil.

Už za pár dní bude mít premiéru očekávaný muzikál Robinson – námořník z Yorku, který napsal producent, zpěvák a skladatel Zdeněk Hrubý. Ještě minulý týden však řešil s produkcí pořádný problém. Režisér Jiří Adamec se totiž dostal do křížku se známým zpěvákem a muzikálovou hvězdou Danem Hůlkou.

Umělci si údajně vjeli do vlasů poté, co si vyměnili názory. Zprávy, které si pak vzájemně zaslali, byly tak ostré, že Hůlka prásknul do stolu a pronesl, že s Adamcem dělat nebude.

Produkce situaci vyřešila tak, že spolupráci s Adamcem přerušila. „Byly tam rozpory mezi produkcí, Danielem Hůlkou a Jiřím Adamcem,“ nastínil nám Hrubý jádro problému a přiznal, že hlouběji do problému nenahlížel.

„Je to věc jich dvou, jsou tam nějaké osobní spory,“ uznal. Muzikál má tedy nyní jiného režiséra, který se však do dění dostal velmi rychle, a tak premiéra není v ohrožení.

V tomto složení už muzikál nepřipravují.

V tomto složení už muzikál nepřipravují.

„Po poslední zkoušce si myslím, že to dopadne dobře. Nastoupil nový režisér Martin Novotný, který to dotáhne do konce,“ prozradil dále Hrubý, který snad jako jeden z mála zůstal v kontaktu s oběma účastníky sporu.

„My jsme ještě donedávna spolupracovali. Nejsem kompetentní do toho zasahovat, jelikož jsem to neplatil, a myslím, že Jiří je dostatečně velký profesionál, aby to pochopil,“ uzavřel. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:46 11. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Haha
  9
 • Tvl
  9
 • Super
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
Komentáře