Kolik stojí Ježíšovy ženy z Liberce? Za 2 tisíce vám vyčistí (nebo vymyjí) hlavu!

Kačenka (v červeném vpravo) tvrdí, že je druhý příchod Ježíše Krista. Můžete se o tom přesvědčit na jejím semináři, za který dáte několik tisíc korun. | foto: koláž Expres

Už jste to určitě slyšeli: v Česku žije znovuzrozený Kristus. Jmenuje se Kateřina Pondělíčková, má krátké rudé vlasy a žije v Liberci. S novým Ježíšem se můžete snadno setkat, dokonce vám i vyčistí karmu a vyléčí vaše neduhy. Ale zadarmo to nebude: za jedno takové sezení zaplatíte pěkných pár tisíc.

Česko je zase jednou v něčem speciální: právě u nás, v Liberci, žije inkarnace archanděla Uriela a druhé zhmotnění Kristova vědomí. Říká si Kačenka a spolu se svou kolegyní Ilonou Tobiášovou přišla, aby pomohla celému světu.

Pochopitelně to ale nebude zadarmo.

Kateřina Pondělíčková a Ilona Tobiášová společně pravidelně pořádají nejrůznější semináře. Za pakatel 2 200 korun vám s pomocí andělů vyčistí, co si budete přát; v nabídce jsou čakry, karma nebo dokonce DNA.

Nově do svých služeb dámy zařadily také seminář Léčení s Ježíšem. Osmihodinové sezení je rozděleno do dvou dnů a „účastné“ činí také 2 200 korun.

Video: Kačenka a Ilonka pro vás mají poselství

První den si budete povídat o smyslu života a podle popisu akce by ... Nebo alespoň nějaký ten malý zázrak. měly být přítomny dokonce Bytosti světla. Den druhý pak strávíte se samotnou Kačenkou, která vás bude osahávat a tím vás „léčit“.

Fotogalerie

No a neměl by Ježíš lidi léčit zadarmo, říkáte si možná. Neblázněte, je přece jiná doba! Samozřejmě, že na počátku lidstva to mohl ten vousatý tesař dělat za rybu a vděčnost, ale za to si dneska nic nekoupíte.

Možná se vám poštěstí a Kačenka na závěr předvede i nějaký ten zázrak. Zřejmě to ale bude za příplatek.

Za ty peníze by měla Kačenka předvést alespoň malý zázrak na ukázku.

Za ty peníze by měla Kačenka předvést alespoň malý zázrak na ukázku.

Znáte někoho, kdo očišťující seminář u Kačenky a Ivetky absolvoval? Napište nám na tip@expres.cz.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:03 5. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  190
 • Trapas
  91
 • Tvl
  50
 • Cože
  26
 • Super
  23
 • Sladký
  16
Komentáře