Tento šedivějící chlapec býval MILF sousedkou Ala Bundy

Ten vpravo.

Ultimátní příručku Jak být opravdovým mužem, známější pod názvem Ženatý se závazky jistě znáte. A jistě si pamatujete i otravnou, leč sexy sousedku naší modly Ala Bundy Marcy D’Arcy.

Amanda Bearse alias Marcy D’Arcy

Určitě jste si tehdy taky říkali, jaká to musí být v ložnici asi domina. Postupem času tenhle dojem jaksi uvadal, to když se herečka Amanda Bearse začala stříhat takzvaně na kluka, ale pořád to šlo...

No a dnes Amanda vypadá takto.

Amanda Bearse alias Marcy D’Arcy

Důvod jste uhádli, Amanda Bearse je lesba, ale není to taková ta lesba, co je znáte z porna, je to lesba, co dělá ve vztahu chlapa, ale ve skutečnosti chlapi nesnáší.

Ostatně i z toho důvodu si z ní prý Ed O´Neill alias Al dělal během natáčení pr*el, což prý nenesla vůbec dobře a neměla ho ráda.

Amanda Bearse alias Marcy D’Arcy

Amanda Bearse alias Marcy D’Arcy

,,Když v seriálu začala, byla lesba. Homosexuálkou byla hodně dlouho, někdy byla ve vztahu v roli ženy, někdy ne. Byla to ale ženská. A roztomilá. A pak, jak seriál pokračoval, se změnila, najednou byla mužnější. Během těch let si prošla několika vztahy. A co je zajímavé, s touhle svou proměnou začala být trošku nerudná,“ říkal později Ed alias Al.

Vše došlo tak daleko, že Eda a Davida Faustina, který si zahrál Buda Bundu, jako jediné nepozvala na svatbu. Že prý se bála, že se jí u oltáře budou smát.

Amanda Bearse alias Marcy D’Arcy

,,Řekl jsem jí ,Amando, co je vtipného na dvou ženách ve smokingu, jak jdou k oltáři?’ A začal jsem se smát. A ona na to: ,Vidíš!’ A já řekl: ,No, a víš proč se směju? Protože je to ku*va vtipný!’. Takže proto mě nepozvala na svatbu,“ prohlásil Ed O´Neill.

Takže vlastně můžeme říct, že byl Ženatý se závazky očividně natočen podle skutečných událostí.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10776
3121