Tyhle ženy nám děkují, že nás mohou mít rády, ale my se radši asi chceme zastřelit

Bacha. Bacha, bacha, bacha!

Dneska se na Facebooku objevilo video, které si zdatně může konkurovat s fejkovými nalezenými záběry studentů v lese u Marylandu, což později jako virál vyústilo v docela povedený horor Záhada Blair Witch.

Ale to se psal rok 1999, teď je o dvacet let později a my se bojíme stále. Nějaké paní v lese nám totiž ve videu říkají, že nás muže mají rády, děkují nám za to, že jsme, že nás mohou podporovat, obdivovat a omlouvají se nám za všechna svá příkoří.

Video má na svědomí jakási stránka jménem Žena je láska, odmítli jsme zkoumat dál, co to má být, dokonce to odmítly i holky z Cosmáče, že na pošahané lesany nemají čas a šly si zkoušet novou rtěnku od Diora v kolekci Rouge odstín 844 Trafalgar (si to vygooglete).

Takže tím chceme říct, že nevíme, co je Žena je láska, ale víme, že byste se tomu asi neměli posmívat ve smyslu jakože o to raději ani moc nestojíte, protože tohle zavání buď nějakým aktivistickým shitstormem ve smyslu nandat to mužskému šovinismu, anebo to je reklama na nějakou šílenou a naprosto mimózní knihu Jak podle tvaru obočí poznáte lháře a dalších sto pravd, jelikož webová stránka Žena je láska nabízí kurz na stání se ženou za šest tisíc korun a k tomu možnost být v nějaké sektě láskokněžek, nebo co.

My bychom jen chtěli říct, že sice máme obří penisy, ale když přijdete za námi na pokec a panáka jen tak, tak budete pro nás princezny i bez těch šesti tisíc.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7439
4111