Workoholička Kopřivová je smutná, že si nemůže válet šunky u moře

Nemůžeme vám furt nosit jenom kozi. Chce to občas i nějaký příběh, u kterého smočíte kapesník, ale trochu jiným způsobem, než jste zvyklí.

Poté, co jsme vás informovali o dobrosrdečném skutku Matěje Stropnického, který s přítelem ubytoval ve svém zámku bezdomovce Jiřího, a ten milencům potají vypil zásoby alkoholu, pro vás máme další doják.

Hlavní role se zhostila bývalá přítelkyně hokejového boha Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová.

Bude Veronika Kopřivová úspěšná při hledání bytu?

Extanečnice u tyče se už roky prezentuje jako největší workoholik Česka. Podle toho, jak si neustále stěžuje na Instagramu na přemíru práce, byste si mohli klidně i myslet, že Veroničin e-shop má více zakázek než Jaromír Soukup pořadů.

Ale ono to zase tak žhavé asi nebude.

Zhruba každý měsíc totiž Veronika odlétá mimo Českou republiku a na pracovní cesty to rozhodně nevypadá. 

Většinou si válí šunky na pláži a cachtá se v oceánu. Když ji pak čeká měsíc Česku, tak to vypadá následovně: První dny si pochvaluje, jak je to doma úplně nejlepší, pak ale začne nadávat na jetlag a kňourat, že by chtěla zase k moři.

Jistě tak nikoho nepřekvapí, že když na Instagramu rozjela se svými followery hru, která by se dala nazvat „co ti nejvíce vadí na koronavirové pandemii“, tak modelka nezmínila strach o své blízké, nebo fakt, že tisíce lidí přijdou o práci a někteří dokonce vyhlásí bankrot.

Veronice nejvíce vadí, že musí trčet v Česku a očividně se tu pěkně nudí.

„V tento den čtyři roky zpět na Floridě, tři roky zpět na Jamajce, dva roky zpět v Miláně, rok zpět na Lanzarote, dnes v Čechách. Mám se dobře, mám lásku, práci, pod rouškou nosím usměv, hlavně jsem zdravá a to i moji blízcí. DĚKUJI! Neznamená to ovšem, že se mě situace nedotýká a nechává mě chladnou. Dotýká, situace omezuje moji firmu, ale hlavně pocit svobody na který jsem si zvykla jako většina z nás. Co Vám chybí nejvíc? Mne cestování a ten pocit svobody,“ napsala svým fanouškům Veronika.

A vlastně proč ne, my jí tu cestu k moři i přejeme. 

Zabijeme totiž dvě mouchy jednou ranou. Veronika bude zase chvíli hodně daleko od nás, kde ji máme úplně nejraději, a navíc by mohlo zase vzniknout něco takového:

Návrat ke kořenům? Veronika Kopřivová se zase svléká.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12392
2303