Věci veřejné odchází z vlády, teda vlastně neodchází

Anebo možná jo. Ale spíš ne.

Lidi, co se v minulých volbách nechali nalákat Radkem Johnem s investigativním výrazem na plakátech, by měl někdo pověsit za koule do průvanu, protože ten bordel, co Věci veřejné nyní udělaly ve vládě, tam nebyl ani po pařbách socdem s kamionem becherovky.

Takže teď to vypadá, že budeme mít od roku 93 už asi stopatnáctou vládu, protože časy, kdy nebyla žádná "vládní krize" už si nepamatujou snad ani naše babičky. Ministři z Věcí veřejných podávají demisi, pak ji vlastně nepodávají a předčasné volby možná budou. Anebo taky ne.

Uvidíme, podle toho, koho zrovna osouloží šestadvacetiletá Kristýna Kočí, co je očividně dvojčetem Aleše Juchelky z Medúzy a taky podle toho, jak se zrovna vyspí loutkovodič Vít Bárta. Nebo nějaký jiný náhodný lobbista, co vlastní půlku Prahy, pozemky na Měsíci a společně s ilumináty to všechno řídí z nějakého švýcarského sklepa.Až se zítra objeví nahrávka toho, jak František Ringo Čech pomocí šifry v české národní hymně tajně domlouvá skokové zdražení vajec o 5 korun a mimochodem zmiňuje, že souložil jak s Miroslavem Ransdorfem, tak se Zdeňkem Škromachem a kapříci tak připluli ze všech stran, vůbec se tomu nebudeme divit.

Zdeněk Škromach, jdu na to šéfe..


Výborně, kdo osouloží Františka Ringo Čecha??
Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10168
1533