Chlapec se chtěl předělat na ženu. Teď žaluje zdravotnictví, že ho prostě jen vykastrovali

Zní to jako brutální bizár, ale je to pravda. Chlapík z Británie, který si na Twitteru říká Tullip, se rozhodl ke změně pohlaví. Maloval si nejspíš, že z něj bude kozatá šťáva a že to rovnou z nemocnice vezme někam na pánský striptýz... Jenže se probudil a zjistil, že prostě jenom nemá pinďoura. 

„Jakmile jsem se probral z operace, věděl jsem, že jsem udělal největší chybu v životě,“ zoufá si Tullip.

Pikantní je, že nyní žaluje britskou zdravotnickou službu NHS. Podstatou žaloby, na kterou si najal elitní právníky z Liverpoolu, bude nedostatečné varování doktorů a jejich „barbarský způsob chirurgie“.

Tullip se prý cítí být poškozen tím, že ho nevarovali před drastickým následkem operace, tedy že se z něj stane „neplodný, inkontinentní eunuch“.

Abyste nemuseli googlit, inkontinence je, že neudržíte moč. A eunuch je prostě a jednoduše kastrát.

„Oni mě prostě jen vykastrovali, to je to správné slovo. Nemohu uvěřit, že jim někdo dovolí tohle lidem dělat. Ani se mě nezeptali, jestli chci zamrazit sperma, abych mohl mít v budoucnu děti,“ rozčiluje se Tullip.

01.června 2022 v 23:58, příspěvek archivován: 24.června 2022 v 16:02

Hello world, Here is my detrans time line I was going to make substack on this, but decided to a much shorter post on Reddit, the place where it all started... https://t.co/dlfj2MNV5V https://t.co/h2iFRUtBy8

Ten si prý zhruba v pětadvaceti uvědomil, že jen nejen gay, ale také se cítí spíš jako žena. Inspiraci hledal v trans komunitě, začal brát ženské hormony, pak se rozhodl pro již zmíněnou operaci, která nedopadla podle jeho... jejích... no, my vlastně nevíme představ.

„Mému pohlaví v podstatě provedli lobotomii. V oblasti rozkroku nemám vůbec žádný cit. Mohli byste mě tam bodnout nožem a ani bych to nevěděl,“ říká Tullip.

A teď přichází pasáž, kterou určitě nečtěte, jestli jste slabší povahy.

Tullip si maloval, že z jeho penisu udělají krásnou vagínu. Bohužel, takové zázraky se dějí jen v Thajsku. V Anglii doktoři prostě šmiknou a jdou na pivo...

„Nikdo mi nikdy neřekl, že mi zůstane základní plocha penisu. A že to nejde odstranit. To znamená, že tam teď mám pahýl, který sebou cuká,“ popisuje Tullip.

No a úplně největší šílenost je malá potřeba.

„Vyprázdnění močového měchýře mi trvá asi 10 minut. Je to extrémně pomalé, bolestivé. A protože to jakoby pouze stéká, mám to úplně všude a jsem celý promočený. Stalo se mi, že jsem zjistil, že mám kompletně celé spodní prádlo mokré. Déle než hodinu mi to tam odkapávalo. Nikdy jsem netušil, že všude, kam půjdu, budu riskovat, že ze mě bude cítit pach moči,“ diví se Tullip.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11498
6384