Tohle je Mohammed a někdo mu v posilce znásilnil ručník. On je teď hvězda

Sedmnáctiletý číšník Mohammed Ali, který žije v anglickém Northamptonu, si šel jako obvykle zacvičit do místní posilky. To, co se mu stalo, ale navždy změnilo jeho život.

Toto bude nejzásadnější story roku, takže bacha.

Mohammed šel do šatny na záchod a jen na pár minut nechal svůj ručník bez dozoru. Poté, co vyšel z toalety, tak zjistil, že jeho ručník není ve stejném stavu, jako když se s ním loučil. Bylo na první pohled evidentní, že ho někdo použil.

V ten moment v šatně nikdo nebyl. Mladík zuřil a to ještě ani nevěděl vše! 

„Viděl jsem něco bílého a zpočátku jsem si myslel, že je to šampon, který unikl z tašky nebo tak něco. Tak jsem se toho dotkl a čuchl si,“ popsal nepříjemnou historku Mohammed.

Tomuto mladíkovi znásilnili v posilovně ručník.

Mladíkův nos ale po jednom přičichnutí poznal, že šlo o sperma.

„Byl jsem tak rozzlobený, že jsem nevěděl, co mám dělat. Druhý den jsem se vrátil do posilovny, našel asistenta vedoucího a řekl mu, co se stalo. On byl stejně znechucený jako já,“ pokračoval.

Celý nechutný incident už má v rukou policie, která podle posledních zpráv s pachatelem mluvila a je otázkou času, kdy tento „milovník ručníků“ vyfasuje tvrdý trest.

Mladík se znásilněným ručníkem.

Zaměstnanci Northamptonské posilovny se ke znásilnění ručníku odmítli vyjádřit. Znechucenému Mohammedovi tak nezbylo nic jiného, než s ručníkem zapózovat a nasadit u toho velmi dramatickou tvář.

Z Mohammeda bude brzy hvězda.

Tak snad zase radši nějakého toho Řepku, ne?

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
2707
525