Bacha, s kým si píšete. Tenhle borec ze sebe udělal holku a sbalil stovky home aloneů

Dneska žádný kozi, tenhle článek berte jako varování.

Důvěřuj, ale prověřuj. Na tuhle dobrou radu nad zlato pamatujte, až budete brouzdat na forever alone seznamkách jako je Tinder. Protože ta kočka na druhý straně vůbec nemusí být kočka, ale pořádně vousatej kocour.

S radostí bychom vám chtěli představit trolla všech trollů, Jake Askewa z Norwiche, který se během hodiny stal nejpopulárnější holkou široko daleko. Na Snapchatu otestoval filtr gender swap, a protože ze sebe udělal relativně dobrou šťávu, rozhodl se z legrace si právě na tom Tinderu založit profil.

Jake se pochlubil svým počinem.

Jake se pochlubil svým počinem.

Pak už se Jake jen bavil, kromě tisíců lajků mu chodily i stovky zpráv od napálených nebožáků. Mládenci i staříci mu vyznávali lásku, oceňovali jeho krásu a zvali ho na rande.

Jake (ten vlevo) se asi za počítačem dobře bavil.

Jake (ten vlevo) se asi za počítačem dobře bavil.

Taky si ale prošel tím, čemu my říkáme romantická konverzace a feministky sexismus. Ve spoustě, zřejmě spíš většině zpráv, byly fotky penisů, nabídky k souloži a tak. Jake, vydávající se za Jess, to pak zveřejnil a takovou slávu prostě nechcete.

Takže ještě jednou: Důvěřuj, ale prověřuj. Protože ať to zní jakkoliv homo, na Jakea v ženský podobě bychom asi letěli taky, kdybychom nevěděli, jak to je.

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
2108
988