Timo Tolkki chce manželku Dominiku zabezpečit, tak prodává špinavé trenky

Měsíce Timo Tolkki (54) avizoval, že z něj brzy bude milionář, který nebude mít problém se finančně postarat o svou manželku Dominiku Gottovou (46).

Původní Tolkkiho plán byl, že si vydělá majlant svým hudebním talentem. Mluvil o tom, že inkasuje 100 tisíc eur a desetinu z toho okamžitě pošle své životní lásce, která se už měsíce snaží postavit na vlastní nohy, ale nějak se jí to nedaří.

Slibovaný honorář se ale nedostavil. Dominika mezitím kvůli pandemii koronaviru přišla o lukrativní místo v krámku s uzeninami, a tak Timo musel bouchnout do stolu a vymyslet nový plán, jak vydělat pořádný balík.

Na kytaru sice hraje jako bůh, vymýšlení náhradních řešení mu ale moc nejde. Tima tedy napadlo, že se svlékne donaha a pokusí se vydělat něco na svém obnošeném oblečení.

Na svůj Facebook tedy umístil evidentně špinavé (ale značkové!!!) trenky a také rádobykoženou bundu z H&M, kterou si zhruba za 1500 korun pořídil v Praze.

Nejspíše mu začalo vadit, že ji kvůli svému panděru nedokáže zapnout.

Timo Tolkki

Timo nám prozradil, že za tyto dva skvosty požaduje minimálně 150 eur, což je v přepočtu něco málo přes 4 tisíce korun.

„Není to žádný vtip, ty věci opravdu prodávám. Potřebuji peníze. Zatím se mi ale nikdo neozval,“ prohlásil „překvapivě“ Timo Tolkki, který v Mexiku žije u svých přátel.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11284
3226