Takhle teď vypadá ta malá holka, co dokázala „postavit stan“ z pedo obálky Vogue

Doufáme, že jste náš strašně tajný kód v nadpise vyluštili. Jestli ne, marš vocaď!

Jsou jen dvě možnosti. Ta první a naprosto ideální je, že jste jednu z těchto fotek aspoň někdy viděli, což znamená, že jste už dost staří a tím pádem neohrožujeme vaši mravní výchovu.

Druhá a daleko horší varianta je ta, že vůbec nevíte, co to je za obálku, holku, skandál a Vogue obecně, což znamená, že v roce 2013, kdy se tohle stalo, jste byli natolik mrňaví, že vás ještě nezajímal svět kolem, z čehož plyne, že teď po šesti letech vám je možná tak patnáct, čili opusťte tento text! My se nenecháme zatáhnout do nějakého mrzení s dětským fetišem a podobně.

Tak šup, šup!

Dál.

Thylane Blondeau se ve svých deseti letech objevila ve fashionstory módního magazínu Vogue, silně zmalovaná, s podpatky a ověšená cetkami v dost sexuálních pózách, aby o pět let později začali lidi z Vogue blábolit o Me too a vyhazovat fotografa Terryho Richardsona a Patricka Demarcheliera (více ZDE), že prý ohrabávají modelky a tohle pokrytectví pozérů z Vogue je naprosto profesně a lidsky zlikvidovalo, ale hlavně že téměř všechna fashionstory magazínu jsou postavena jen na sexu a dokonce i cumshotu, což jim vůbec nevadí, ježiši, to jsme teď úplně vytočeně odbočili, takže bylo jí deset a byla zmalovaná a všem to přišlo strašně v pohodě a nejvíc její matce, která byla úplně v klidu s tím, že nad pedo obálkou s její dcerou může probíhat domácí hra na honěnou.

.

.

.

.

.

.

Holka pak z toho měla v dospívání nějaké trauma, ale podle nás kecá, protože za to dostala dost peněz a navíc měla šanci dostat se znovu do médií jakože dělá rozhovor, protože od roku 2013 vyrostla a...

Mmm...

Nevíme.

.

.

Jako takhle. Samozřejmě je to pořád hezká holka.

Ale už to není ta roztomilá modelka z obálky a navíc máme takový nepříjemný pocit, že všechny tyhle dětské krásky jako je třeba Dakota Fanning, Kristen Stewart a jim podobné mají potřebu v dospělosti vypadat hrozně umaštěně, uváleně, hajdalácky, spíš chlapsky a vlastně asi jako byste je vytáhli z popelnice.

.

.

Thylane je tady samozřejmě umytá, když se cachtá v moři, ale schválně si ji pak vygooglete a asi pochopíte, co máme na mysli.

A její přítel je tedy taky kapitola sama o sobě.

.

.

.

.

.

.

.

.

Ty kozy?!

P.S. Žádná z teček nefunguje, tak na ně neklikejte. Ještě pořád nám neopravili formátování fotek v textu.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
3113
5143