Zamilovaný Amík požádal svou holku o ruku pod vodou. Utopil se a lidé se mu smějí

Něco nám říká, že tenhle chlapík asi nebyl žádný velký myslitel.

Dorazila k nám zpráva, že zamilovaný Američan Steven Weber (budiž mu země lehká) pod vodou požádal svou milovanou přítelkyni Keneshu Antoineovou o roku.

Na hladinu už ale tento dobrodruh nevyplaval. Jeho milá si žádost o ruku natáčela a sdílela ji na svém Facebooku. Nejprve jí kamarádky gratulovaly, po chvíli už ale kondolovaly.

Pár byl na dovolené v letovisku Manta Resordt na tanzanském ostrově Pemba. Jedna noc v tomto hotelu vyjden a bezmála 40 tisíc korun a pokoj je zakotven v zhruba desetimetrové hloubce.Třetí den dovolené se zamilovaný Amík rozhodl, že skočí do vody a pod hladinou požádá svou lásku o ruku.

„Nemohu držet svůj dech dostatečně dlouho, abych ti řekl všechno, co na tobě miluji. Ale všechno, co na tobě miluji, miluji každým dnem víc,“ stálo na vzkazu, který Američan přitiskl na okno kabiny.

Ze šortek pak vytáhl snubní prsten, poté plul k hladině a tím nahrávka končí. Podle jeho přítelkyně zemřel.

„Nikdy ses nevrátil z těch hlubin, takže jsi ani neslyšel mou odpověď. Ano! Ano! A milionkrát ano, vezmu si tě!,“ napsala Antoineová na sociální síti.

Ředitel hotelu oznámil, že každého zaměstnance Weberova smrt zasáhla až do morku kostí. Na sociálních sítích se ale Američanovi lidé často smějí a nominují ho na Darwinovu cenu, která se uděluje největším pitomcům dneška.

Dostal by váš hlas?

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6898
3745