Fanoušci Sparty chtěli po hráčích dresy a tenhle borec to prý blbě pochopil

Chcete můj dres? O.K., tady je.

Fotbalová Sparta, která letos zažívá další bídnou sezonu, tentokrát padla v Plzni, kde ji místní nemají příliš v lásce.

Po už několikátém zpackaném zápase nastoupili hráči nejslavnějšího českého mančaftu před tvrdé jádro fanoušků, aby jim naplno ukázali, jak moc je už pátá prohra v sezoně mrzí.

Smutné tváře ale fandům nestačily. „Dejte nám dresy!“ ozvalo se z kotle.

(Hráči museli fanouškům odevzdat dresy.)

Ultras jsou totiž toho názoru, že současní hráči Sparty si dres s eskem na prsou nezaslouží nosit. Za svůj klub prý patřičně nebojují a legendárnímu celku dělají jen ostudu.

Jenže někteří hráči rozkaz z kotle nejspíše  nepochopili. Například takový odchovanec Sparty Martin Frýdek, u kterého se zdálo, že měl pocit, že po něm fanoušci chtěli dres jako suvenýr na památku.

„Řekli nám o dresy, tak jsme jim je dali,“ řekl po zápase Frýdek. Po trenéru Jílkovi fanoušci zase žádali košili. Tu si ale kouč cení natolik, že si ji nechal na sobě.

„Nevím, jak by nám to mohlo pomoci,“ vysvětlil Jílek své rozhodnutí zůstat oblečený. Příští zápas hraje Sparta doma proti Karviné, kterou koučuje bývalý sparťan František Straka. 

Pokud letenští nedokážou porazit ani jeden z nejslabších celků soutěže, pak budou muset hráči do kotle hodit asi i trenky a Jílek bude koučovat nahý, protože podle ultras není hoden nosit košili.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8714
2777