Muž se zasnoubil s umělou pannou a koupil jí iPhone. Miluje ji, protože si na nic nestěžuje

Což mu závidíme, to ano.

Přiznejte se, kdo by nechtěl ženskou, která neřekne ani slovo, když přijdete z hospody pozdě a nacamraní, nebude vás nutit vynášet koš a bude jí úplně jedno, že jste hotoví za půl minuty?

Xie Tianrong z Hong Kongu, kterému je šestatřicet a bydlí u rodičů, to štěstí má. Nedávno se zasnoubil s Mochi, která si nestěžuje vůbec na nic, což bude mít zřejmě něco společného s tím, že je to umělá panna. 

XIe a jeho láska Mochi

Kdyby lásku, kterou jí snoubenec vyznává, cítila, určitě by byla šťastná. Xie si ji hýčká, nedávno jí koupil iPhone 12 a také už jí pořídil dvacet sad luxusního oblečení a deset párů bot.

A spokojený je i Xie.

„Skutečné přítelkyně po vás pořád něco chtějí, ale Mochi nic nevyžaduje, takže je snadnější s ní chodit. Když jsme spolu byli s mou předchozí přítelkyní, tak věčně zírala do telefonu. U Mochi je to jiné, ta se na mě soustředí a věnuje mi veškerou pozornost,“ mne si ruce šťastně zamilovaný muž.

XIe a jeho láska Mochi

Zajímavé ovšem je, že ač spolu dvojice tráví všechen čas a hodlají se vzít, sex spolu ještě neměli a ani mít nebudou. Xie dokonce Monchi ani nelíbá! A to prý z toho důvodu, že nechce poškodit její citlivou pokožku, kterou každý večer před spaním pečlivě otírá hadříkem.

XIe a jeho láska Mochi

„Vážím si Mochi jako svého společníka. Panenky mě přitahují, ale sex jsem s ní neměl,“ vysvětluje Xie.

My jen přemýšlíme, co je divnější. Souložit s umělou pannou, nebo nesouložit s umělou pannou jen proto, že ji milujete a nechcete jí ublížit?

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8567
4752