Fejková ebony girl Rachel Dolezal: Za deset dolarů na hodinu vám ukáže všechna temná zákoutí

O fejkové černošce Rachel Dolezal už jste možná někdy slyšeli. Dříve bývala výraznou tváří afroamerické komunity a prezidentkou hnutí za práva černochů, dávala rozhovory, psala knihy na téma, jak těžké je mít tmavou barvu pleti v netolerantní a rasistické společnosti.

Pak se, k její smůle, přišlo na to, že jde ve skutečnosti o zrzku bílou jako stěna, jejíž otec nebyl vykořisťovaný farmář z Konga, nýbrž Čech, a která na sebe pouze patlá tuny samoopalovacích krémů a všechny vodí za nos.

Jak žije falešná černoška s českými kořeny Rachel Doležal?

V tu ránu se její aktivistická kariéra zhroutila a už to s ní jde jen a pouze z kopce. Pár let nazpět americké úřady přišly na to, že nepřiznává příjmy a okrádá systém na sociálních dávkách. Dostala mastnou pokutu a 160 hodin veřejně prospěšných prací.

A teprve před několika měsíci objevila nové dno. Založila si profil na OnlyFans, což je cool u dobře vypadající dvacítky, ale ne u trojnásobné matky, které táhne na padesát.

Rachel na to jde zostra. Žádné lehká erotika, ale pořádně tvrdé porno. Roztahuje nohy i půlky, vidět můžete vše. A to za lidovku, pouhopouhých deset dolarů na měsíc.

Úsměvné přitom je, že Rachel i nadále žije v přesvědčení, že to je opravdová černošská samice. Její fotky totiž nenajdete nikde jinde než v kategorii s názvem ebony. Ale co, bílá čokoláda je tady částečně čokoláda.

V galerii vše.

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14551
9477