Patricie Solaříková asi zmlátí vyzáblou důchodkyni Františku Čížkovou

Shit just got serious.

Přichází největší fight a diss v dějinách lidstva. Střet hodných hobitích lidiček ze Středozemě se Sauronem. Dobro a zlo. Den a noc. Život a smrt. Naše oblíbená všemožně pomilováníhodně zaoblená Patricie Solaříková (aka ta rozkošná herečka z Ulice) dá možná na hubu módní kritičce Františce Čížkové.Františka zhruba již 287 let dělá módní kritičku pro deník Blesk, kde má svoji speciální rubriku, kde sděluje o lidech, že se strašně oblékají a obecně jsou nemožní.Patricie si vyšla v těchto upnutých modrých šatičkách a záštiplná kudlanka nábožná na její adresu prohlásila:

Vtip a sarkasmus herečce neschází, kila občas přebývají a vkusu se naopak leckdy nedostává.“

A to si Patricie nenechala líbit a kontrovala to rozkošným prohlášením, při kterém se jí určitě všechny ty naše milované křivky třásly rozčilením.
„Milá Františko, trhněte si! Já absolutně nechápu, kde bere tahle s prominutím anorektická bába a samozvaná módní ikona tu drzost hodnotit, co mám na sobě?! A ještě tam vlastně napsat, že jsem na tyhle šaty tlustá. Já se neoblékám kvůli bulváru nebo rádoby módní guru. Nosím to, co je mi pohodlný a v čem se cítím dobře… vůbec nechápu, v jaký to žijeme době?! Kde vám neustále někdo diktuje, co máte mít na sobě, kolik máte vážit, jak se máte líčit, česat! NAS*AT! Řiďte se všichni sami sebou! To, jak se cítíme my sami, to je to podstatný a nejdůležitější!!! V životě jsou fakt důležitější věci. Amen.“

Take v tom cítíte ten potenciál na největší bitku století? A když se na ty dvě podíváme, tak vidíme něco, co připomíná film, ve kterém se princezna ze mlejna utká s egyptským necromancerem. Zatímco z nebe budou padat z lávových vortexů křičí hořící žáby, tak Patricie zaujme bojové postavení a  zvolí útok laníma očima za dvě many, který Františka dodgne pomocí spellu I have no soul. A jako counterattack na ni použije útok zvaný "A tu sukni máte z konfekce že, drahá?". Tento bestiální útok má dokonce speciální 28% damage against lidi s nadváhou.Ať se všechny bitky v oktagonu jdou prosím bodnout. Protože toto bude souboj století. A na něj se sakra těšíme.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6323
3711