Naši bohové Joaquin a Brad vyhráli Oscara, bohužel jeden z nich bere to stárnutí trochu vážně

Letošní oscaři mají stejnou váhu jako ty v roce 2016, kdy vyhrál Leonardo DiCaprio. Nikoho pak už nezajímalo, co bylo dál.

Od té doby, co Brad Pitt už není s plačící mohylou Angelinou Jolie, máme pocit, že se mu daří ve všem, na co sáhne, a taky se docela projevuje jeho herecký talent, který byl se do té doby dal nazvat slovy „neurazilo mě to“.

Navíc taky vypadá asi nejlíp, co kdy vypadal, přestože je mu 56 let a my jsme teď na sebe prozradili, že jsme skrytí gejové. A koho nedostal svou dojemnou řečí o svých dětech, které mu zlá Zloba chce ukrást a vymýšlí si na něj domácí násilí a volá policajty, ten nemá srdce, nemá srdce!!!

Pravděpodobně je to totiž tak, že těch asi dvacet děcek, které Brad s Angelinou mají, je dost těžké ukočírovat, a tak holt nebylo zbytí než prostě na všechny ty koupené Kambodžany a Vietnamce a holko-kluky prostě zařvat, zatímco Zloba jistě propaguje výchovu realizujících se osobností.

Brad Pitt se radostně natahuje pro svého Oscara.

Nicméně rozvod evidentně Bradovi prospěl jako ještě nic v jeho životě a hlavně nikdy snad nebylo tolik lidí, co by mu tolik fandili jako právě teď, když už vlastně má být dávno ve svých 56 letech za zenitem.

Ale hej, když se tihle dva oscaroví kámoši objeví spolu, z toho zvlhneme i my.

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio, dva kamarádi se dvěma Oscary.

Třetí do party s nimi by byl i Joaquin Phoenix (45), který nám málem utrhl srdce, když v roce 2006 nedostal Oscara za roli Johnnyho Cashe ve filmu Walk the line, nicméně o co víc byl vždycky ten cool grázl, z něhož tak sympaticky táhl alkohol, cigarety a ranní sex s třema kočkama na motelu, teď se rozhodl, že když už má holku jen jednu (Rooney Maru, ach jo) a taky toho už nevydrží tolik jako ve třiceti, takže nás všechny probere z naší temnoty.

Joaquin Phoenix a jeho snoubenka  Rooney Mara.

Že je Joaquin Phoenix vegan, to víme už dlouho, stejně taky víme, že když umřel jeho bratr River Phoenix na fet, že ho to dost sebralo. Ale není třeba z toho dělat drama pokaždé, když je někde šance znásilnit mikrofon.

Původně jsme si mysleli, že Joaquin přijde na pódium a řekne Akademii, co jim doprdele tak dlouho trvalo na tom mu dát jednu blbou sochu, trochu to tam rozkope a hosteskám, které mu to nesly, aspoň zvedne sukni, ale na pódium bohužel stěží vylezl jakýsi smutný muž, jenž nám začal říkat, že kravičkám bereme telátka a mlíčko a dáváme si ho do kafe a do cereálií, pletl do toho genderovou nerovnost, rasismus a boj za práva menšin a završil to tím, že dřív býval zlý chlapec, ale teď se tedy změnil a my se asi máme změnit s ním.

Že on si taky něco začal s Angelinou, že jo. Snad mu to Brad brzy vysvětlí.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9565
2089