Ornella von da Štika Kokta porodila druhé dítě, jmenuje se Sven a není to Švéd

Ale to nevadí, protože ani Quentin není Francouz a už vůbec ne Kentán z Montarži.

Že se Ornella chtěla rozmnožovat, to nikdo už nepředpokládal, přeci jen Pepa Kokta není žádný kamzík a už má 62 let a předchozích dětí nepočítaně.

Navíc to býval kdysi strašně bohatý podnikatel a pak zkrachoval na burze, takže teď je to spíš jen důchodce, ale zase je hezké, že Ornella je s ním pořád a nebyl to jako u Partyšky sňatek pro love.

Nicméně tady ta hřejivá část končí, protože v rodině Štikových, která si vždycky hrála na honoraci a ve skutečnosti smrděla korunou a laciným vkusem, se nosí umaštěná světovost, takže proto se obě dcery jmenují Ornella a Charlotte a trpět tím budou i jejich děti.

Nejdřív Ornella chtěla, aby se její prvorozený syn jmenoval Alexandr, ale pak zjistila, že se to zkracuje Saša (a co teprve Lexa, že), tak si vymyslela, že to bude Quentin, protože je to páté dítě Josefa Kokty a latinsky se pátý řekne Quintus.

Jenže v té době už všichni viděli film Drž hubu!, takže Kentán z Montarži to moc nezachránil.

Tak by teď dávalo smysl, kdyby Sven, což je švédské jméno, znamenalo šest, jakože šesté dítě, ale ono to neznamená ani sedm a ani nic v číslech v severogermánských jazycích, ale znamená to jelen, takže dle našeho výkladu to taky může strašná šifra pro dítě s parohy, if you know what we mean.

Ornella, Quentin, Sven a Pepa.

Tak jo.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8500
3684