Online: Předávání Oscarů 2012 podle JPM

Rok se s rokem sešel a zase se budou rozdávat zlaté sošky. My u toho samozřejmě opět budeme. V lehké opilosti, pravděpodobně budeme dost ospalí a s připraveným ostrovtipem. Nebo tak něco.

Záznam našeho onlinu čtete odspodu. Víme, je to divné, ale je šest hodin ráno a při psaní jsme požívali alkohol, takže se s tím už přehazovat nebudeme. Děkujeme za pochopení..... chrrrrrr....

05:40: Děkujeme všem, co tu s námi zůstali, loučíme se a zase za rok!

05:38: Překvapení! Ba ne. Nejlepším filmem se stal The Artist, naprosto průměrný příběh, který je ozvláštněn jenom tím, že někdo v roce 2011 natočil černobílý, němý film. Ale stál za ním v Americe Harvey Weinstein, nejlepší lobbista na oscarovou Akademii. Pokud chcete vidět jeho geniální metody, podívejte se na dokument Unauthorized: The Harvey Weinstein Project. Ten člověk by dokázal udělat nejlepší oscarový film i z Kameňáku od Zdendy Trošky.

05:32: Kdo vyhrál? To byste neuhodli. Meryl Streep vyhrála svou pětitisícou cenu. Chtěli jsme nad tím mávnou rukou, ale ta ženská nás těmi svými bezprostředními děkovnými řečmi dokáže vždycky dostat. Takže jo, Meryl Streep je prostě boží.

05:26: Cool! Do sestřihu nejlepších hereček se dostala Rooney Mara právě znásilňující svého opatrovníka obrovským análním kolíkem. Tomu říkáme zábava o půl šesté ráno.

05:23: A mimochodem, když jsme u těch prsou, Jennifer Lopez nám ukázala trošku bradavky. Což je asi důležitější, než kdo vyhrál, co si budeme povídat...05:18: Cenu dostal ten chlápek z The Artist, který v tom filmu není ani zase tak dobrý a Gary Oldman zase nedostal nic. Takže to pěkně vymažeme z paměti a zůstanou nám tam jen prsa.05:15: Nabobtnalá prsa Natalie Portman přišla vyhlásit kategorii nejlepší herec v hlavní roli. Prsa. Prsa. Prsa.

05:10: Vždycky, když sledujeme sestřih lidí, co minulý rok umřeli, říkáme si, jak by bylo boží vidět tenhle sestřih z příštího roku. Takové spoilery ze života. A dobré tipy do Krabice živých .{target:_blank}

04:58: Jenom chceme říct, že je skoro pět hodin ráno a ještě s námi vydrželo neuvěřitelných téměř 70 lidí, co sledují tenhle online. Zítra tedy bude existovat zhruba 70 zombií.

04:54: A už je to tady. Nejlepším režisérem se stal ten neznámý Francouz s nevyslovitelným jménem, který natočil The Artist. Protože všichni jsou úplně mimo z toho, že dneska natočí někdo černobílý film, ve kterém se nemluví jako ve 20. letech. Jééé, to je tak originální.

04:46: Abyste si nemysleli, že jsme usnuli, když jsme se na dlouho odmlčeli. Ale vyhlašovaly se kategorie krátký film, animák a dokument, což je ideální čas na doplnění zásob (alkohol, džus, kokain, dle libosti), přestávku (cigareta, blowjob, dle libosti) a snažení se zapomenout na anorektické stehno Angeliny Jolie.

04:31: Anorektická Angelina Jolie předala ceny za adaptovaný scénář (The Descendants) a původní scénář pro Woodyho Allena za Půlnoc v Paříži, který si pro jistotu ani pro cenu nepřišel. Naštěstí nemusela sošky předávat přímo Angelina Jolie, protože by jí její váha zlomila ruku.04:24: Angelina Jolie na nás právě vystrkuje svou anorektickou nohu. A ne, není to sexy ani trošku.

04:18: Muppets mají Oscara! Jasně, bylo to v kategorii nejlepší písnička, kde se nějakou záhadou ocitli jen dva nominovaní, ale Muppets mají Oscara! (ač se vám může zdát, že musí být Muppets hrozná kokotina, říkáte to určitě jen proto, že jste je ještě neviděli)

04:14: To je ale překvapení. Oscara za nejlepší hudbu dostal The Artist. Což je němý film, ve kterém není slyšet nic jiného, než hudba. Skoro celou hodinu a půl. Jak říkáme, překvapení.

04:03: Nejlepším hercem ve vedlejší roli se stal Christopher Plummer. V 82 letech jde o nejstaršího člověka, co kdy dostal Oscara. A navíc hrál v Beginners gaye. Nic proti němu, ale stejně si všichni přáli, aby vyhrál Nick Nolte a chroptěl děkovnou řeč a nikdo by mu nerozuměl.03:56: COŽE?! Hugo má lepší vizuální efekty než Zrození Planety opic, kde jsou fotorealistické opice podávající herecké výkony plné emocí? Právě jsme se urazili, dupli nožičkou a nesouhlasně kroutíme hlavou.

03:47: Nejlepším animovaným filmem se stalo Rango. Obáváme se, že někdo bude u nás v diskuzi sprostě nadávat.

03:44: Nejlepším dokumentem se stalo Undefeated, který očividně natočila trojice mladých nadšených kluků. Což znamenalo, že padlo jedno FUCK a pak jim radši vypnuli mikrofon.

03:38: Týjo, poletující lidé z Cirque du Soleil bylo asi to nejlepší, co dneska večer uvidíme, obáváme se.

03:32: Zatímco Hugo dostal další dvě ceny za střih zvuku a nejlepší zvuk, došli jsme si pro zásobu brambůrků a pití. Člověk musí nějak přežít, než se dostaneme k těm lepším kategoriím. Ale slibovali, že po reklamě bude Natalie Portman. Hodláme se pořádně zaměřit na ta její vyrostlá prsa. Pořádně se zaměříme.

03:25: No vida, Muži, kteří nenávidí ženy přeci jen něco vyhráli. Mají nejlepší střih. Ti dva střihači, kteří přebírali cenu, byli tak překvapení, že si ani nic nepřipravili a jen zmateně mumlali. Líbilo.

03:16: Nejlepší herečkou ve vedlejší roli je Octavia Spencer za The Help, kde hraje černošskou služku, co dá své paní koláč ochucený jejími výkaly. Jo, za to se dneska dávají Oscaři.03:07: Nejlepším cizojazyčným filmem se stalo A Separation, což je íránské vztahové drama. Ale nenechte se tím vyděsit, protože je to skutečně geniální film. Dokonce i Spielberg vypadal dojatě!

03:02: Když Jennifer Lopez a Cameron Diaz otevíraly obálku, aby přečetly, kdo dostane cenu za nejlepší make-up (samozřejmě The Iron Lady), byly ke kameře otočené zadnicemi. V podstatě by mohly takhle stát dvě hodiny, natřásat jimi a asi bychom se na to vydrželi nadšeně dívat.

02:55: Třpytivý zadek Jennifer Lopez předával cenu za nejlepší kostýmy. Netušíme, kdo vyhrál. Byli jsme oslněni třpytivým zadkem (ale jinde na internetu tvrdí, že to bylo za film The Artist, tak asi teda jo).

02:48: Ještě bychom se rádi vrátili k té úvodní montáži. Vzhled Billyho Crystala jako Tintina nás bude pár dalších dní děsit v nočních můrách. O tom jsme přesvědčeni.

02:43: A už tu máme první ocenění. Za nejlepší kameru dostal cenu kameraman Hugo. Což znamená, že Muži, kteří nenávidí ženy už fakt dneska nic nevyhrajou.

02:41: Obáváme se, že hudební čísla Billyho Crystala byla zábavná asi tak před 15 lety. Od té doby známe moderování Rickyho Gervaise...

02:29: Za chvíli se začíná, ale právě jsme se dočetli, že Sasha Baron Cohen jako Diktátor „omylem“ vysypal popel Kim Čong-ila na moderátora Ryana Secresta, který dělá Red Carpet už asi milion let. Asi tři vteřiny vydrželo video na YouTube a pak ho vymazali. Takže vám to neukážeme, ale bylo to boží.

02:21: Jesus. Natalie Portman měla spoustu předností, ale prsa k nim nikdy nepatřila. Teďka ovšem kojí. A má kozy jako vozy. Bod.

02:14: Sandře Bullock je neuvěřitelných 47 let. Posledních 20 let se ani trošku nemění. Whooow. Ne, teď nebude žádný vtip. Prostě jen whooow.

02:08: Zdraví vás třpytivý zadek Jennifer Lopez.02:06: Cameron Diaz překvapivě nevypadala jako zombie. Předpokládáme, že to dalo pár hodin práce a tři centimetry makeupu.

01:51: Na Oscary přišel zadek Jennifer Lopez. Třpytí se.

01:48: Tak už víme, co měl Sasha Baron Cohen v urně. Ale jo, dobrý!01:47: Holky, máme pro vás holky!

Jessica ChastainLi Bing Bing (ne, neznáme)Mila JovovichStacey Kiebler, kterou Clooney nepustí z očí01:36: Tak streamy na Ustream zdá se skončily, tak vás nasměrujeme tam, kde Oscary snad poběží (a snad i v angličtině). Šup na tenhle odkaz .{target:_blank} Teď tam mluvily maminky nominovaných a Gary Oldman má očividně ještě naživu maminku!

01:21: Na AP streamu právě ochranka odebírala Sashovi Baronovi Cohenovi zlatou urnu. Nevíme, co v ní má, ale pokud tam není spálená mrtvola nemluvněte, je to málo kontroverzní.

01:17: A sakra...01:12: P. Diddy očividně produkoval nějaký dokument, který je nominován. Teď o něm povídá. Není mu rozumět ani slovo, přeříkává se a motá se. Což znamená, že se na Oscary vytříbeně připravil.

01:01: Ještě jsme neviděli Sashu Barona Cohena, ale očekáváme, že provede něco nestandardního. A doufáme, že přijde na předávání Oscarů s tou zlatou zbraní.00:48: Hmmm, Rooney Mara. Nemáme tyhle vyhublé holky rádi, ale... Hmmm, Rooney Mara. (a ano, už z nás mluví vodka)

00:46: Tak jsme si stěžovali na nedostatek fotek v naší fotobance a za trest nám zmizely všechny. Takže se zdá, že si budeme muset pomoct s animovanými gify. No co...00:36: Na tom MTV streamu právě mluví Nick Nolte. Ten člověk čím dál tím víc zní jako Terminátor s poruchou hlasového procesoru. Nebo byl prostě jen už dost ožralej. Červený v obličeji na to byl dost. Asi si dáme tu vodku. Nick Nolte nám to povolil.

00:31: Naše fotobanka KONEČNĚ nahodila první fotky z Red Carpetu. Chtěli jsme sem dát fotku holky číslo 225548 George Clooneyho, ale jedinou sexy věc, kterou jsme tam našli, je tahle.00:27: Přišel George Clooney. Všechny holky ječí a vlhnou. Po jeho boku je nějaká kočka číslo 225548. Jakmile se zmíní o svatbě, nahradí ji kočka 225549.

00:19: Proboha, hlavně na tom odkaze dole nezapínejte Popsugar stream. Chtěl jsem zničit obličeje těch dvou holek kladívkem asi po čtyřech vteřinách. To. Nešlo.

00:16: Pokud z nějakého úchylného důvodu také chcete sledovat Red Carpet, zamiřte na tuto adresu .{target:_blank} Mají tam tři streamy a ve všech jsou rozjuchaní moderátoři s první otázkou: „Co to máte na sobě?“ Akorát na MTV je geekovský moderátor, který je alespoň trošku snesitelný a nebyl schopný vyslovit jméno francouzského režiséra The Artist. Takže asi budeme sledovat jeho.

00:07: Začínáme o něco dříve, protože se dost nudíme. Tak jsme si řekli, že budeme civět na Red Carpet a uznale pokyvovat hlavami u toho, jak celebrity říkají, co mají na sobě. My máme na sobě tepláky. A na tričku skvrnu od hořčice. K večeři byly párky. Právě jste se dozvěděli nejzásadnější informaci dnešního večera. Dobrou noc, můžete jít spát, jsme rádi, že jste tu s námi byli!

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
5188
1305