Jak dnes vypadají Mistři zastavárny: Rick stejně, Corey je tlusťoch a Chumlee hubeňour!

Jo, vážně. Nejlínější tlouštík světa na sobě maká ve fitku.

Televize na karanténu zrovna obratně nezareagovaly, takže dál vysílají tupost za tupostí. Když tedy zrovna není nálada na Netflix, musíme žít z repríz. Naštěstí tu jsou Mistři zastavárny.

Rick, Corey, Chumlee a Starouš jsou nejen zdrojem zábavy, ale také inspirací k tomu, jak v životě oje*at na penězích co nejvíc lidí.

Protože na Nova 2 vysílají starší, několik let staré díly, zajímalo nás, jak tihle borci vypadají dnes. A zjistili jsme, že jedou na sociálních sítích docela bomby.

Až teda na Starouše. Možná jste zaznamenali smutnou zprávu, že věčně nabroušený šéf zastavárny Gold & Silver Pawn Shop v roce 2018 zemřel. Prohrál boj s Parkinsonovou nemocí. Před smrtí prý ještě stihl vydědit svého druhého syna a veškeré jmění odkázat Rickovi.

Rick s odborníkem, co si nemůžeme vzpomenout na jeho jméno.

Rick s odborníkem, co si nemůžeme vzpomenout na jeho jméno.

Co se Ricka týče, tak ten vypadá pořád stejně. Sympaťák s hlavou, co trochu připomíná uzené koleno.

Zásadní změny jsou u dvou věčných puberťáků, co je jim ve skutečnosti 37, a to je Rickův syn a Staroušův vnuk Corey a jeho trhlý, líný a trochu natvrdlý kámoš Chumlee, co má ve skutečnosti jmění v hodnotě třistapadesáti milionů vašich ledvin.

Mistři zastavárny

Corey je v současnosti ještě větší tlouštík než býval, oproti tomu Chumlee, který zase naopak býval největší tlouštík, je teď z celé zastavárny nejhubenější. Jako fakt. Začal chodit do fitka a vypadá celkem frajersky.

Mistři zastavárny

Ve skutečnosti už dnes Rick, Corey a Chum v zastavárně nepracují, jen ji vlastní, kasírují miliony peněz a natáčejí dál reality show, za což kasírují další miliony peněz.

Mistři zastavárny

Příště vám ukážeme, jaké kočky na ty miliony peněz sbalili. To se fakt těšte.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9475
2407