Vzpomínáte si na tu nejdivnější českou modelku? Tak nyní se dějí ještě horší věci

A my jsme se rozhodli, že už toho máme prostě dost a někdo to říct musí.

Minule jsme si ji tady představovali, jmenuje se Markéta Galuszková, dělá prý modelku v Los Angeles a je - což je naprosto k neuvěření - docela úspěšná.

Fotila se třeba pro různé zahraniční mutace Playboye nebo dělá reklamy či glamour zakázky, má údajně už strašně dlouho přítele, celkem úspěšný instagramový účet (nedoporučejeme sledovat, přijdete o rozum a čas) a ambice být slavnou herečkou a zpěvačkou.

Markéta Galuszková

To všechno jí ze srdce přejeme.

Ale pak jsou tu věci, které už nehodláme snášet.

Tak předně její zpěv.

Markéta si myslí, že umí zpívat, takže v každém druhém Instastories na vás čeká sedmý kruh pekla, kterému nemůžete odolat si to pustit.

Je to jako mlátit se kladivem do hlavy, protože je-to-tak-pří-jem-né-když-pře-sta-ne-te.

Nedokážeme asi ani popsat, jak to zní, protože na to, abychom o tom dělali humor o koťátkách a větrácích, je to příliš vážná věc.

Protože totiž kromě toho, že Markéta zpívá prostě hrozně, má navíc naprosto příšernou angličtinu a už to není legrační.

Ona teda tvrdí, že se všichni baví na její účet jen v tom dobrém slova smyslu, a natáčí jakože srandovní videa se svou stupidní angličtinou, kde se tomu směje jako osel a my už toho máme prostě dost. Když jsme poprosili našeho videoeditora, aby to stáhnul, tak si nejprve povzdechl, pak strašně dlouho mlčel a nakonec nám zakázal už navždy ho úkolovat jejím Instagramem a odešel na nějakou méně nebezpečnou akci jako natáčení  ̶o̶t̶e̶v̶ř̶e̶n̶í̶ ̶b̶u̶t̶i̶k̶u̶  tygrů v kleci.

Ne, není to tom, že když se nám něco nelíbí, tak se na to nemáme dívat. Je to o tom, že ta holka pracuje už nějakou dobu v zahraničí a není schopna používat ani členy a ani dát dohromady větu, hergotfix.

Markéto, víš ty co? Buď se tu angličtinu nauč, nebo prostě buď zticha. A CO JE SAKRA PINK BRÁŽ???

Tohle dělá ostudu nám všem, protože v Česku je celkem normální, že angličtina se učí už na základní škole, kvůli tobě vypadáme jako retardi a ještě si snad někdo bude myslet, že takhle tady snad mluvíme všichni, proboha.

Děkujeme!

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
2684
626