Lucie Bílá chce zbavit svého syna panictví

Nebo něco podobného to znamenat musí. Prostě MUSÍ!

Když už jsme měli pocit, že nejde urážet nikdo jiný než Iveta, Dara, Lady Gaga, Ornella, Jaro a podobné existence, nachomýtla se Lucka s její hvězdnou seznamkou, kryjící kampaň za neuvadnutí penisu mladého Kratochvíla. To jméno mimochodem samo vytváří sarkasmus, aniž bychom museli namáhat své geniální mozky.

Tenhle kluk se totiž nedávno rozešel se svou o dva roky starší holkou a tím pádem umřela veškerá láska a krása světa. Protože z ničeho nebolí srdíčko víc, než když se rozejde patnáctiletý a sedmnáctiletá. I třpytící se delfíni Dana Nekonečného zanikají v záplavě šumivě ševelících rodidel My little ponny. Ale největší krizi z toho má očividně Lucka.V domnění, že jejímu synovi už odtikávají biologické hodiny a on zůstane navždy na ocet (tomu ani nejde věřit), začala poletovat a hlásat do novin, že mu shání holku. A to je to, co každý pořádný muž vlastně od matky potřebuje.

To totiž vůbec není důkaz zoufalství a neschopnosti odpoutat se od matky, odlišit svůj účes od jejího, vymačkat si z jazyka černé tečky a vyrazit mezi lidi. No, možná vás teď šokujeme, ale - partneři nelítají do bytu jen tak oknem, když jste zrovna nadržení. I když celebrity to asi mají jinak.

A proto každá soudná žena, co toto čte, nechť zvedne telefon. Tohle za to totiž stojí.Dá se vůbec odolat?!

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4734
2691