Láďa Hruška dělá v televizi brutální humus z Mimibazaru

Co? Co se děje? Jaký je rok? Co?

Když Láďa Hruška dělal bezbariérovou verzi MythBusters a zkoušel, kolikrát spadne chleba s hovnem na zem namazanou stranou, říkali jsme si wow, ten chlápek se s tím asfaltem do krční tepny vůbec, ale vůbec nesere. Uběhlo pár dnů a máme tady další důkaz o tom, že TV Zlova je ve skutečnosti jaderná elektrárna s blbě utěsněným reaktorem.

Takže jestli si někdo myslel, že největším kulinářksým diletantem je Jirka Babica a jeho blitky z ajdamu třicítky a kečupu ARO, bohužel vás musíme zklamat. Protože když pustíte Láďu Hrušku ke kanystru s Fridexem a necháte ho chvilku bez dozoru, zběsile sjede celý Mimibazar a ten nejbizarnější výtok z vagín aktivistických bydlenek se pak stane ústředním tématem pro jeho další reportáž.Nevíme, jestli je to celé vtip, nebo je to nějaká internetová disonance poté, co byl z Matrixu opojen známý internetový glum Michal Kolesa (RIP). V každém případě se to na nás nehezky podepsalo, protože pokaždé, když Láďa vyslovil slovo „kůžička“, dostali jsme nepříjemný tik do oka, upustili trochu moči s krví a poškrábali si prostatu nehtem od palce levé nohy.

TV Zlova od nás tímto dostává za svou rubriku Levně a chutně cenu Zlatá šavle, protože levná šmakuláda v podobě upičených upečených kuřecích kůží, pomazaných sýrem a ozdobených pomrdančem je prostě odpornější, než pusou udělat Ivetu Bartošovou poté, co ze sebe lačně serve svoje prochcané tepláky. Nehledě na to, že název levná šmakuláda by nevymyslel ani Michal David, který právě vyfetoval snídani Charliemu Sheenovi.PS: V 1:47 má říct „na vrch dejte“, ale my si nemůžeme pomoct, ale slyšíme tam „namrdejte“. Nedivíme se, pochopitelné Freudovské přeřeknutí. Mít takovou práci jako Láďa, „namrdáme“ sami sebe do obalu od Rytmusova cédéčka a necháme se ležet uprostřed sídliště Luník IX. Asi chápete,co by následovalo.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7554
3259