Rozvod roku: Kardashianka pochopila, že má doma tupce a že z ní první dáma stejně asi nebude

Ale držela se dlouho.

Byla by to docela obyčejná bulvární kauza a asi bychom jí ani nevěnovali pozornost. To by se ale nesměla týkat Kim Kardashian. Tedy snu každého chlapa, bohaté sexy ženské s obříma kozi i boky.

A taky Kanyeho Westa, jantara, kterému se vždy tak rádi od srdce zasmějeme.

Kanye West

Takže k věci, dlouhotrvající krize mezi manželi, kteří si za šest let pořídili čtyři děti a pak je to spolu přestalo bavit, vygradovala v rozvod. 

Kim už prý zahodila prstýnek za zhruba 28 milionů korun a také si najala právničku, která pomáhala Angelině Jolie při rozvodu s Bradem. A to musí být hodně zákeřná osoba.

Kim Kardashian

Co asi k rozpadu manželství Kim a Kanyeho vedlo? Velmi pravděpodobně to má něco společného s tím, že raper vysadil prášky a zřejmě k tomu začal taky olizovat žáby.

Začal si barvit hlavu do nejrůznějších variací, pak třeba pomočil svou Grammy, čímž jako protestoval proti tomu, že hudební studia berou jemu i kolegům příliš mnoho peněz na poplatcích.

Slavné manželství končí! Kim Kardashian a Kanye West se budou rozvádět.

Vrcholem všeho ovšem byla jeho prezidentská kandidatura. Nejprve se blýskl prapodivným mítinkem, kde se v neprůstřelné vestě rozbrečel kvůli tomu, že v minulosti uvažovali s Kim o potratu, ale pak se ho dotkl bůh a vše mu rozmluvil.

Nakonec Kanye jaksi nezvládl přihlášku k volbám a stihl se zaregistrovat jen asi ve dvanácti státech a pak předvedl fiasko ještě přímo u volební urny, kde na papír propiskou dopsal sám sebe, přestože ani ve Wyomingu se registrovat nestihl.

Fanoušci ho měli za idiota. No a Kardashianka očividně také. 

Konec srandy to ale rozhodně neznamená, Kanye chce kandidovat i v roce 2024. Třeba se jeho žena právě připravila o možnost být první dámou. 

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12098
2250