Karlos Vémola si chce nechat přifouknout pindíka

Zdá se, že Attilův listopadový „vypínák“ má mnohem vážnější následky, než se původně zdálo!

Čekali jsme, že po dlouho očekávaném „zápase století“, který trval zhruba dvakrát kratší dobu, než naše první soulož, se Karlos Vémola trochu stáhne a bude mluvit o jiných věcech, než je MMA, protože poté, co dostal od Attily před vyprodanou O2 arenou na budku, tak už nepůsobí jako ten zlý a ničivý Terminátor.

Ale že Karlos začne uvažovat o zvětšení pohlaví, to zase nikdo z nás nečekal... V rozhovoru pro youtubový kanál Real Talk Karlos naznačil, že není spokojen se svým nádobíčkem.

Neznám chlapa, který by byl spokojenej,“ řekl Karlos krásné moderátorce, která si na něj nejspíše dělala nejprve zálusk, ale když zjistila, že by musela hrát divadlo s malým kašpárkem, tak asi ztratila zájem.

„Velký prsa mi nikdy nepřekážely, velký piňdour by mi také nepřekážel. Uvidíme...,“ dodal Terminátor, který se teď nejspíše místo tréninků zabývá možnými úpravami těla.

Před časem si rozhodl nechat si vyladit svá šilhající kukadla, kvůli kterým prý špatně viděl na soupeře.

Pokud letos nebo příští rok dojde o očekávané odvetě s Attilou Véghem, tak je možné, že Karlos do ní vstoupí jako úplně nový člověk. S větším pinďourem a s fungujícími očními bulvami.

To by mohl mít trochu šanci, ne? 

Zdá se, že rčení „měřit si penisy“ tady dostává úplně nový rozměr.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8675
3243