Kdo čekal, že Karlose Vejmluvu Attilův vypínák naučí skromnosti, bude zklamán

Lev dožral. Místo Vémolice přišla Véghovice!

Asi to už víte, ale v sobotu se v O2 areně usktučnil „zápas století“ mezi největší tlučhubou českého MMA Karlosem „Terminátorem“ Vémolou a slovenským zápasníkem Attilou Véghem.

Karlos Vémola si proti Véghovi ani neškrtl.

Všichni čekali tříkolovou nudnou „bitvu“, která bude spočívat v tom, že se Vémola 15 minut poválí po svém soupeři, bude se ho snažit praštit a po vyhraném zápase pak do mikrofonu zakřičí: „Jsem československá jednička. Lvi žerou první, oss!“

Český lev se ale před před zápasem nejspíše pěkně přežral, protože v oktagonu se pohyboval jako důchodce po nepovedené transplantaci kyčelního kloubu.

Karlos Vémola si proti Véghovi ani neškrtl.

Stačilo pár rán a Attila Karlose poslal k zemi. 

Celá hala bouchla nadšením. Slovákovi totiž fandilo i hodně Čechů, protože jim už pěkně leze krkem Vémolův chvástavý slovník.

Attila Végh sestřelil Karlose Vémolu.

Kdo si myslel, že se po Attilově exkluzivním vypínáku Karlos trochu probere, spolkne ego a začne se chovat trochu skromněji, tak byl pěkný naiva.

Už pár hodin po „ostudě století“ se Vémola začal dožadovat odvety, kterou si prý zaslouží jak on, tak jeho fanoušci, a s naprostým klidem mluví o tom, že se stane prvním Čechem, který kdy porazil Attilu Végha dvakrát.

„Když ho porazím v příštím zápase, tak by byla další odveta, byla by tu trilogie,“ kouká do budoucna Vémola.

Celkem odvážné tvrzení od někoho, kdo po zápase sotva trefil z oktagonu do své šatny.

Jak se povedl galavečer Oktagonu v O2 areně?

Pro Attilu máme tedy jednu malou prosbu: Pokud k odvetě fakt dojde, pinkni mu jí prosím ještě z druhý strany, ať ho ty šílený nápady konečně přejdou.

Dík.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7728
3270