Milion chvilek pro přírodu: Janeček posadil svou kněžku na ferrari a na té fotce je vše

Make Vary great Tibet again.

Karel Janeček je matematik a milionář, který vymyslel nějaký vzorec, jemuž nikdo nerozumíme, ale evidentně mu to strašně vynáší, protože za tenhle strašlivě děsivý vzorec inkasuje miliony každou vteřinu, takže si může dovolit mít jako správný šejk nechutně drahá auta a živit deset manželek...

Moment.

Doátor různých Milionů chvilek pro demokracii a podobně měl původně normální manželství s dětmi, pak se mu ale něco stalo, asi tím jak zbohatl, a začal prohlašovat, že žije v polyamorii.

To jako jakože otevřené manželství, kde šukáte koho chcete a ta druhá strana je s tím jakože v pohodě, akorát že na rozdíl od matematických vzorců mu tahle polyamorie absolutně nevychází v ani jednom případě.

Prvně to zkusil na modelku Janu Doleželovou, které když spolu chodili, před kamerou v rozhovoru řekl, že má ještě asi pět ženských, takže z Jany Doleželové se v ten moment stala Jana Poleželová, jak se vyvrátila naznak, pak sbalil tuniskou matematičku Mariem a o ní tvrdil, že je láska jeho života.

Aktuální manželka Janečka

Láska jeho života vydržela asi jen rok, protože na večírku potkal ezo kněžku Lilii Khoustna... Kousot... Khostand... fuck it, která strašně taky tvrdila, že je polyamorická a všichni můžou spolu spát a všechno je v pohodě, což dopadlo tak, že s Lilií se rozvedl její manžel a Janečkovi utekla krásná Tunisanka a od té doby si ezo kněžka a Janeček o tuhle ženu otírají v médiích pusu během každého rozhovoru, který tahle bizár ezo bhútánská polyamorická dvojka dá.

Karel Janeček s partnerkou ve Varech. Jí to sluší, on je oblečený jaka na procházku po parku.

Ale to je jiný příběh, to vám popíšeme někdy jindy, teď jde o to, že Janeček a ezo kněžka vyučující menstruaci přijeli do Varů, protože Vary jsou druhý duchovní Tibet přeci, a Janeček si vyfotil svou Lilii na ferrari a ta fotka je nesmírně fascinující.

Karel Janeček

Tak jednak je to přesně o tom duchovnu, že jo. Je to přesně o tom být tak duchovní bytost jako dalajláma, že přijedu do Varů v uřvaném červeném ferrari, aby si mě každý všiml a aby mě každý fotil.

Konečně se Lilia Khousnoutdinová dočkala a mohla odjet do hotelu.
Karel si půjčil ferrari a přijel pro partnerku.

Pak tedy nás fascinuje, jak si elementárně příčetná žena může vlézt na kapotu ferrari, protože tohle se nedělá už ani v pornu, a navíc ta kombinace - duchovno, Tibet, Bhútán, bláboly o třetím oku a otvírání čaker, červený sporťák, polní cesta, smrky a saténová košilka...

Nechceme si ani představovat rozhovor o tom, jak tato fotka bude vznikat nebo diskusi o tomto nápadu.

Lilia: Zlato, vyfotíš mě na autě v prádle?

Karel: Proč?

Lilia: Aby moje kámošky z Mokré Lhoty věděly, že jsem krásná a že jsem teď děsně bohatá

Karel: Ale Lilko, ty přece nejsi bohatá, já jsem bohatý

Lilia:

Ale mohlo to bejt horší. Jeden čas Janeček jezdil v modrém Subaru Impreza se zlatými koly a TO JE TEPRVE peklo.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12283
3646