Věřte nebo ne, ale lupič s pultíkem je vystudovaný psycholog. A co další nýmandi z Kapitolu?

I když slovem „vystudovaný“ se poslední dobou často plýtvá.

Útok podporovatelů Donalda Trumpa na Kongres USA vám jistě neunikl. A určitě vám neunikl ani husarský kousek veselého lupiče s kulichem, který si domů odnesl řečnický pultík rovnou i s mikrofonem a stalo se z něj meme.

Veselý lupič Adam Johnson

My jsme trochu zapátrali a zjistili jsme, že oním kujónem je jistý Adam Johnson. A že zřejmě nebude takovým redneckem, jak vypadá. Vystudoval totiž psychologii na Floridě. 

„Hvězdou“ večera se dále stal třeba šedesátiletý Richard Barnett, který se vkradl do kanceláře šéfky Kongresu a Trumpovy nepřítelkyně Nancy Pelosiové a udělal si fotku u jejího stolu.

Richard Barnett v kanceláři Nancy Pelosiové

„Napsal jsem jí tam vzkaz, položil nohy na její stůl a poškrábal si koule,“ podělil se Richard s novináři a vzápětí oznámil, že by rád za rok kandidoval na guvernéra Arkansasu.

Pochlubil se také, že si z kanceláře Pelosiové odnesl jí adresovaný úřední dopis jako trofej. A když ho někdo nařkl ze zlodějiny, pohotově odpověděl: „Nic jsem neukradl, nechal jsem jí na stole čtvrťák.“

Dopis jsem Nancy neukradl, nechal jsem jí na stole čtvrťák, hájí se Barnett.

Následující partě udělujeme titul „Jednotka roku“ a dále ji ponecháme asi bez komentáře.

Podporovatelé Donalda Trumpa v Kapitolu

Zmíníme ale, že vykuk vpředu je známým tahounem Trumpových podporovatelů a také konspiračním teoretikem, který věří, že se proti prezidentovi spikla jakási sekta pedofilních satanistů nebo co.

Známý demonstrant Jake Angeli

Fakt, koukněte na jeho Twitter. Jmenuje se Jake Angeli.

Velice nás pobavila i paní socha Svobody, která na demonstraci přišla seřvat Joea Bidena.

Žena převlečená za sochu Svobody

A tady máme ještě pistolníka, který odteď bude muset pít a jíst jen na pravou stranu. Kdybychom na hodinách angličtiny dávali pozor, vymysleli bychom mu nějakou přezdívku, která by narážela na film Scarface, ale bohužel.

Takto dopadl jeden z demonstrantů.

Pohádky už je ovšem konec, Donald Trump se rozhodl vzdát a prohlásil, že Joeu Bidenovi pokojně předá 20. ledna klíče od Bílého domu.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9185
3894